₺6.992,10 KDV Dahil
₺7.769,00 KDV Dahil
₺9.999,20 KDV Dahil
₺12.499,00 KDV Dahil
₺6.596,10 KDV Dahil
₺7.329,00 KDV Dahil
₺6.992,10 KDV Dahil
₺7.769,00 KDV Dahil
₺5.999,20 KDV Dahil
₺7.499,00 KDV Dahil
₺7.999,20 KDV Dahil
₺9.999,00 KDV Dahil
₺5.999,20 KDV Dahil
₺7.499,00 KDV Dahil
₺6.596,10 KDV Dahil
₺7.329,00 KDV Dahil
₺9.999,20 KDV Dahil
₺12.499,00 KDV Dahil

 

Bebek Arabası - Puset

 

Günlük yaşamda doğru bebek arabası, parkta yapmış olduğunuz yürüyüşten alışveriş merkezindeki yürüyüşünüze kadar, bebeğinizle beraber günlük yaşamınızın kolaylığı ve erişilebilirliği bakımından çok etkili bir fark yaratabilir. Bu konuda aileniz açısından en doğru ve en mantıklı olan bebek arabasını seçebilmeniz için çok sayıda farklı bebek arabası türleri yer almaktadır.

 

Bebek Arabasının Özellikleri

 

Günlük olarak ister kısa bir yürüyüş için parka gittiğiniz zaman, ister tüm turistik bir yerleri görmek için başka ülkelere ya da şehirlere gittiğinizde, bir bebek arabası, bebekle hareket halindeki yaşam için olmazsa olmazdır.

Aynı zamanda doğru seçilmiş bebek arabası, bebeğe sadece oturması ya da uyuması için güvenli bir ortam sağlamakla kalmaz, bunun yanında mendil ve çocuk bezlerinden yedek kıyafet ve ekstra emziğe kadar sahip olunması gereken bütün temel malzemeleri de saklamanız için çok uygun bir yer sağlar. En iyi bebek arabası için geniş bir yelpazede değişen pek çok farklı modeller bulunmaktadır.

 

Puset Model Seçenekleri

 

Basit bir şemsiye puset, seyahatinizi kolaylaştırırken, yüksek işlevli puset sistemleri şeklinde olan travel sistem bebek arabası ekstra saklama ya da geçmeli beşikler veya araba koltukları gibi çok faydalı özelliklere sahiptir. Genel olarak kullanım için temel bir model olduğu için oldukça uygun olmaktadır. Sık sık bebeğinizi dışarıya çıkarıyorsanız ya da birden fazla çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız, bebek arabanız muhtemelen yıllarca kullanılacaktır.

Bu konuda bebek arabası satın almadan önce, en iyi olan seçenekleri denemekten korkmayın. Bu nedenle travel sistem bebek arabası deneme çalışması, bebeğin bütün ihtiyaçlarına uygun, itebileceğiniz, katlayabileceğiniz ve yol boyunca eşyalarını içine yerleştireceğiniz aile üyelerinin tüm ihtiyaçlarına uygun olan ürünlerdir.

 

Bebek Arabası Satın Alma

 

Bebeğinize yürümeye başlayan yaşlarında gezdirecek bir bebek arabası satın almayı planlıyorsanız, tam boyutlu bir bebek arabasından başkasına bakmayın. Bu konuda daha büyük, daha sağlam ve genellikle de daha dayanıklı olan pusetler en standart seçeneklerdendir.

Ayrıca birçok model, sadece bebeğin sürüşünü keyifli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda hayatınızı da büyük ölçüde kolaylaştıran eksiksiz özelliktedir. Bebek arabasının avantajları birçok farklı şekilde kişiye katkı sağlamaktadır. Hem bebeğin konforu hem de anne ya da babanın rahat bir şekilde sosyal hayatta yer alması için en gerekli ürünlerden biri olmaktadır.

 

Puset Kullanım Avantajları

 

Birçok aile için tercih edilen seçeneklerden biri olan tam boy puset, bütün temel özellikleri kapsar ve genellikle de şık çan ve oyuncak gibi bebek arabası aksesuarları ile en geniş, konforlu, dolgulu koltuk ve derin koltuk özellikleri ile çok avantajlı özelliklere sahip olmaktadır. Koltuğu öne ya da arkaya bakacak şekilde monte etme seçeneğiniz bulunmaktadır.

Araba koltuğu takma seçeneği bazı durumlarda isteğe bağlı beşik seçeneği ile yenidoğan kullanımından yürümeye başlayan çocukların kullanımına kadar her yaş bebekle birlikte büyüyen dönüştürülebilir tasarımda özelliklere sahip olmaktadır.

Aynı zamanda darbeyi emmek için uygun süspansiyona sahip sağlam lastiklere sahip olan bebek arabaları; bardak tutacağı veya atıştırmalık tepsisi gibi çok kullanışlı güzel şeylerde sunmaktadır. Üstün süspansiyon özellikleri ile yürümenize, koşmanıza olanak tanır ve arazide bebeğinizi rahat ettirir. 

 

Bebek Arabası Seyahat Sistemleri

 

Bebeğinizi taşımak için arabanızı kullanmayı planlıyorsanız, doğduğu andan itibaren bir seyahat sistemine ihtiyacınız olacaktır. Çoğu ebeveyn, bebek daha gelmeden önce seyahat sistemlerini araştırmayı tercih eder ve hazırlanmaları için doğumdan önce gitmeye hazır bir puset bulundurur.

Çoğu hafif bebek arabasının dönüştürülebilir bir seçenekleri yoktur, ilk bebeğinizden sonraki birkaç yıl içinde ikinci bir bebeğiniz olursa, ikinci bir bebek arabası satın almanızın gerekmemesi için puset seçerken çok dikkatli ve özenli davranmak gerekmektedir.

Genel olarak bebekli kişileri dışarı çıkarken her şeyi detaylı bir şekilde düşünmeli bebeğin konforu için bebek arabası aksesuarları konusunda da hassas davranmalıdır. Bebeğin rahatı için gerekli olan tüm aksesuarlar mutlaka puset içinde yer almalıdır. Aynı zamanda güvenli, popüler bir araba koltuğu ve kolay bir bebek arabası arıyorsanız, travel sistem harika bir seçimdir.

Bebek arabasında modüler bir koltuğun yer alması hem bebeğin konforu hem de güvenliği için son derece önemlidir. Genelde bebek araba koltuğu, çok hafif olmakta ve son zamanlarda ebeveynlerin favorisidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR