₺3.299,31 KDV Dahil
₺3.665,90 KDV Dahil

 

Ev Tipi Ana Kucağı

 

Bebeklerin rahatlığını ve konforunu önemseyen ebeveynler, ana kucağı kullanmaktadır. Hem kız, hem de erkek bebeklerin kullanımı için uygun olan ev tipi ana kucağı ne zaman kullanılır? merak edilmektedir. Bebeklerin gelişimine katkı sağlayan ev tipi ana kucağı, bebeklerin gün içerisinde keyifli vakit geçirmesinde de yardımcı olmaktadır.

İşlevsellik konusunda başarı gösteren ev tipi ana kucağı, elelebaby.com adresinden satın alınmaktadır. Bel desteği bulunan ev tipi ana kucağı, bebeklerin uyku sırasında güvenli taşınmasını sağlamaktadır. Ev tipi ana kucağı, bebeklerin 4. ayından itibaren kullanılabilmektedir. Ev tipi ana kucağı yardımıyla bebekler desteksiz bir şekilde oturabilmektedir. Aynı zamanda bebeğin öne, arkaya, sağa veya sola düşmesi engellenmektedir.

 

Uyku Konforu Sunan Ev Tipi Ana Kucağı

 

Kendiliğinden sallanabilir olan ev tipi ana kucağı kaçıncı ayda kullanılır? merak konusu olmaktadır. Ev tipi ana kucağının sallanma fonksiyonunu göstermesi için alt bölümlere çeşitli aparatlar yerleştirilmektedir. Üst bölümünde bulunan emniyet kemerleri sayesinde bebekler hareket esnasında herhangi bir düşme tehlikesi yaşamamaktadır.

Ev tipi ana kucağında yer alan sallanma fonksiyonu sayesinde bebeklerdeki gaz sancıları rahatlatıcı bir şekilde geçmektedir. Ev tipi ana kucağının kullanımı ile birlikte bebeklerin günlük uyuma, oynama ve dinlenme alışkanlıkları kendiliğinden karşılanmaktadır.

Tek dokunuşla otomatik sallanan ev tipi ana kucağı, ebeveynlerin zaman kazanmasını sağlamaktadır. Bebeklerin uyku sürecini destekleyen ana kucağı, bebeklerin kısa sürede uykuya dalmasında yardımcı olmaktadır.

 

 Ev Tipi Ana Kucağı Avantajları Nelerdir?

 

Doğum sonrası bebekler ebeveynlerin sürekleri desteklerine ihtiyaç duymaktadır. Bebekler kas gelişimlerini tamamlamadığından, ebeveynler bebeklerin kafa şekli için nasıl yatırılmalı? sorusunun yanıtını merak etmektedir. Bebeklere rahat anlar yaşatması için tasarlanan ev tipi ana kucağı, titreşimli sallama gibi özelliklere sahip olmaktadır.

Gece uyanan bebeklerin uykularının bölünmesini engelleyen ev tipi ana kucağı, en iyi alternatifler arasında yer almaktadır. Ana kucağında belirli mesafelere yerleştirilen oyuncaklar ile oynayan bebekler, keyifli anlar yaşamaktadır. Görsel ve zekalarının gelişimine de katkı sağlanmaktadır. Sesli ve müzikli ev tipi ana kucağı, bebeklerin duyma yetilerini geliştirmektedir. Oturma ve emekleme dönemlerine geçişlerde ev tipi ana kucağı kullanılmaktadır.

 

 Ev Tipi Ana Kucağı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bebekler için alınacak ana kucaklarında, kullanım alanına göre seçim yapılmaktadır. Bebeği uzun süre kucakta taşımak zor olacağından, ana kucağı satın alınmaktadır. Ebeveynler bebeklerin sağlığı için ev tipi ana kucağı ne zaman kullanılır? sorusuna yanıt aramaktadır. Bebeklerin gelişim aylarına göre ev tipi ana kucağı ayarlanabilmektedir.

Alacağı modele karar veremeyenler, ev tipi ana kucağı için tavsiyelere dikkat etmektedir. Bebeğin güvenliği açısından emniyet kemeri desteği olan ev tipi ana kucağının seçilmesi önerilmektedir. Sık hareket eden bebekler, ev tipi ana kucağı içerisinde güvende olmaktadır. Ebeveynlerin ana kucağını taşıyabilmesi için taşıma saplarının sünger veya kauçuk malzemelerden yapılması gerekmektedir.

 

 Ev Tipi Ana Kucağı Fiyatları

 

Kullanım amacına ve malzeme içeriğine göre ev tipi ana kucağı fiyatları değişiklik göstermektedir. Ebeveynler bütçelerine uygun ev tipi ana kucağı seçimleri yapmaktadır. Bebeklerin gelişimine ve vücuduna uygun olarak tasarlanan ev tipi ana kucağı kaçıncı ayda kullanılır? merak edilmektedir. Ev işlerini yaparken bebeklerini yanlarından ayırmak istemeyen ebeveynler, ev tipi ana kucağı kullanmaktadır.

Sallanan ev tipi ana kucağı modellerinden, beşikli ev tipi ana kucağı modellerine kadar birçok farklı tasarımlar bulunmaktadır. Her bütçeye hitap eden ev tipi ana kucağı fiyatları, elelebaby.com adresinde kampanya dönemlerinde çok uygun olmaktadır. Bebekler için sağlıklı ortamlar sunan ev tipi ana kucağı, uzun yıllar kullanılmaktadır.

 

 Birbirinden Kullanışlı Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri

 

Birbirinden farklı ve konforlu olan ev tipi ana kucağı çeşitleri, ebeveynlerin bebeklerin kafa şekli için nasıl yatırılmalı? sorusunu sormasına neden olmaktadır. Bebeklerin ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına uygun tasarlanan ev tipi ana kucağı çeşitleri, bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamamaktadır. Titreşimli, sallanan, elektrikli ve salıncak özellikli ev tipi ana kucağı çeşitleri bulunmaktadır.

Herhangi bir destek almadan oturamayan bebekler için ev tipi ana kucağı kullanımı uygun olmaktadır. Ev içinde en kullanışlı ve yardımcı ürünlerin başında gelen ana kucağı, bebeklerin kendi başlarına vakit geçirmesini sağlamaktadır. Oyuncaklı ev tipi ana kucağı modelleri sayesinde bebeklerin hayal dünyası büyük ölçüde gelişme göstermektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR