₺6.992,10 KDV Dahil
₺7.769,00 KDV Dahil
₺9.999,20 KDV Dahil
₺12.499,00 KDV Dahil
₺9.343,20 KDV Dahil
₺11.679,00 KDV Dahil
₺9.999,20 KDV Dahil
₺12.499,00 KDV Dahil
₺9.599,20 KDV Dahil
₺11.999,00 KDV Dahil
₺6.992,10 KDV Dahil
₺7.769,00 KDV Dahil
₺9.999,20 KDV Dahil
₺12.499,00 KDV Dahil
₺9.599,20 KDV Dahil
₺11.999,00 KDV Dahil
₺9.343,20 KDV Dahil
₺11.679,00 KDV Dahil
₺9.343,20 KDV Dahil
₺11.679,00 KDV Dahil

 

Travel Sistem Bebek Arabası

 

Bebek arabaları bebekler için olmazsa olmaz ürünlerden birisidir. Pek çok çeşidi olmakla beraber en sık tercih edilen türü travel sistem bebek arabalarıdır. Birbirinden kullanışlı özellikleri ile pek çok ailenin tercihi olan bu arabalar ailelere ve bebeklere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Travel Sistem Bebek Arabası Nedir?

 

Anne baba olacak kişilerin en çok sorduğu sorulardan birisi de travel sistem bebek arabası nedir sorusudur. Bu ürünler ana kucağı, portbebe ve oto koltuğu gibi fonksiyonları bünyesinde barındıran ve bebeklerin doğumundan itibaren uzun süre kullanım imkanı sunan bebek arabası modelleridir. Travel sistem bebek arabaları çok fazla özelliklere sahip modellerdir. Özellikle bebeklerin taşınması konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

travel sistem bebek arabası nedir sorusuna cevap olarak pek çok özelliği bünyesinde barındıran arabalar da denilmektedir. Pek çok alanda boy gösteren bu tasarımlar bebek ürünlerinde karşımıza çıkmaktadır. Bu araba modellerinin en önemli özelliği pek çok ürünü bünyesinde barındırması ve seyahat esnasında gereksinimleri karşılamasıdır.

 

Travel Sistem Bebek Arabası Özellikleri Nelerdir?

 

Pek çok kullanışlı özelliği bünyesinde barındıran travel sistem bebek arabalarının tercih edilmesinin birden fazla nedeni olmaktadır. Özelikleri sayesinde hem bebeklere hem de annelere konfor sunmaktadır. Travel sistem bebek arabalarının özellikleri şunlardır:

- Doğumdan itibaren 15 kilograma kadar kullanılmaktadır.

- Pek çok kademesi bulunmaktadır. Bu kademeler arasında yatış pozisyonu da vardır.

- 5 noktada emniyet kemeri bulunur.

- Doğumdan itibaren 76 santimetreye kadar oto koltuğu takılmaktadır.

- Doğumdan itibaren 6. aya kadar portbebeye dönüşebilmektedir.

- Çift yönlü kullanılır.

- İtme kolu kullanıcıya göre ayarlanmaktadır.

- Tenteleri uzundur. Güneş koruma özelliği bulunmaktadır.

- Gelişmiş süspansiyon sistemine sahiptir.

- Alışveriş sepetleri diğer modellere göre daha büyüktür.

- Kumaşları yıkanabilir ve temizlenebilir özelliği bulunmaktadır.

- EN 1888 Avrupa standartlarına göre üretilmektedir.

 

Travel Sistem Bebek Arabaları Kaç Kiloya Kadar Taşır?

 

Travel sistem bebek arabaları anne ve babaların en çok tercih ettiği araba modellerinden birisidir. Özellikle hem kullanışlı hem de güvenilir olması sebebi ile çok sık tercih edilmektedir. Bu anlamda ebeveynler pek çok soru sormaktadır. Bu sorulardan birisi de travel sistem bebek arabası kaç kg taşır? sorusudur.

Travel sistem bebek arabaları bebeklerin doğumundan itibaren kullanılmaktadır. Uzun yıllar kullanılan bu arabalar genellikle çocuklar 4 yaşına gelince bırakılmaktadır. Ortalama olarak ise bebekler 15 kilograma ulaşana kadar bu arabalar kullanılmaktadır. Bu şekilde travel sistem bebek arabası kaç kg taşır? sorusuna cevap verilebilir.

 

Travel Sistem Bebek Arabası İle Seyahat

 

En çok kullanılan ulaşım yollarından birisi hava yollarıdır. Özellikle küçük bebekleri ve çocukları olan anneler seyahatlerinde uçak yolculuğunu tercih etmektedir. Bebekleri olan annelerin hava limanlarında en büyük ihtiyaçları da bebek arabalarıdır. Travel sistem bebek arabaları ile hava limanında beklerken annelere konfor sağlamaktadır. Fakat pek çok ebeveyn travel sistem bebek arabası uçağa alınıyor mu? sorusunu sormaktadır.

 

Travel sistem bebek arabaları uçağın girişine kadar alınmaktadır. Fakat kabin içerisine arabalar alınmamaktadır. Bu durumda anne ve babalar bebek arabaları uçağın geçiş sırasında görevlilere teslim edilmesi gerekmektedir.

 

Bebek arabasından ayrılmış olan puset kabin içerisine alınabilmektedir. Buna göre travel sistem bebek arabası uçağa alınıyor mu? sorusuna hayır cevabı verilebilir. Uçak girişinde arabalar görevlilere teslim edilmektedir.

 

Travel Sistem Bebek Arabaları Neden Tercih Edilir?

 

Travel sistem bebek arabaları bebeklere doğdukları günden itibaren konfor sağlamaktadır. Konforun yanında güvenli seyahat imkanı sunan bu bebek arabaları hastaneden çıktıktan 15 kilograma kadar kullanılmaktadır.

 

Travel sistem bebek arabaları oto koltuğu, portbebe ve bebek aranası fonksiyonlarını bir arada sunmaktadır. Arabada seyahat edileceği zaman oto koltuğu olarak kullanılan bu modeller dışarda da güvenli bebek arabası olarak kullanılır.

 

Travel sistem bebek arabalarının diğer bir kolaylığı ise pratik kullanıma sahip olmasıdır. Farklı yükseklik ayarlarına sahip itme kolu, çift yönlü kullanım, tekerleklerin kolay çıkarılması ve katlandığı zaman desteksiz durabilmesi kullanımı pratik hale getirmektedir.

 

Travel Sistem Bebek Arabalarının Diğer Modellerden Farkı Nedir?

 

Travel sistem bebek arabaları sahip oldukları özellikleri ile diğer arabalardan büyük farklılıklar göstermektedir. Travel sistem arabaların farkları şunlardır:

- Bebekler beslenirken genellikle pusete ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni doğan bebekler ilk 6 ay pusete ihtiyaç duyarlar. Travel sistem bebek arabalarına sahip kişilerin ekstra puset almasına gerek yoktur.

 

- Özellikle çocukların uyumasına yardımcı olan ana kucakları ile puset bir arada olduğu için bebeklerin rahatlık seviyesini en üst seviyeye çıkarır.

 

- Travel sistem bebek arabalarının içerisindeki pusetler oto koltuğu olarak kullanılır. Böylece ekstra oto koltuğu alınmasına ihtiyaç bulunmamaktadır.

 

- Yolculuk ve seyahatlerde diğer bebek arabalarına göre daha büyük konfor sağlar.

 

- Travel sistem bebek arabaları diğer bebek arabalarına göre daha güvenlidir. Travel sistem bebek arabaları 5 noktalı emniyet kemerine sahiptir. Bu sayede bebeklerin güvenliği bu arabalarda daha da artmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR