₺269,10 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim

66x50 Cm

₺998,10 KDV Dahil
₺1.109,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim

150x200x1 Cm

₺1.199,61 KDV Dahil
₺1.332,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim

180x200x1 Cm

₺1.499,31 KDV Dahil
₺1.665,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim

180x200x1,5 Cm

₺1.499,31 KDV Dahil
₺1.665,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim

180x200x1,5 Cm

₺1.499,31 KDV Dahil
₺1.665,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim

180x200x1,5 Cm

 

Bebek Oyun Halıları

 

Bebekler için en kalıcı öğrenme yöntemleri arasında oyun bulunmaktadır. Bebeklerin oyun oynayacakları ortamın güvenli ve konforlu bir ortam olması gerekmektedir. Ebeveynler bebeklerini tüm çevresel olumsuzluklardan korumak için oyun halısı satın almaktadır.

Zemin soğukluğunu tamamen kesen oyun halısı, farklı materyallerden üretilmektedir. Hitap ettiği yaş grubuna göre çeşitlenen bebekler için oyun halısı faydalımı merak edilmektedir. Oyun halısı, oyun ile diğer faaliyetleri birbirinden ayırdığından zihin ve mantık gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Bebeklerin tek başlarına vakit geçirebilecekleri güvenli alan olarak kabul edilen bebek oyun halıları, yumuşak bir zemin sunmaktadır. Her yaştan çocuk için oyun halısı kullanılabilmektedir. Ebeveynler farklı işler ile ilgilenirken çocuklar oyun halısında güvenli bir şekilde vakit geçirmektedir.

 

Bebek Oyun Halıları Özellikleri

 

Bebeklerin kas ve kemik gelişimini destekleyen oyun halıları, farklı hayvan ve bitki tasarımlarına sahip olduğundan küçüklerin ilgisini çekmektedir. Ebeveynler kaç yaşında bebek oyun halısı kullanmalıyım ? sorusuna yanıt aramaktadır. Rengarenk tasarımları ile çocukların uykuya dalma sürecini kolaylaştıran oyun halıları, yaratıcılığın gelişmesini de sağlamaktadır.

Boyut ve şekillerine göre birbirlerinden ayrılan oyun halıları, kreş ve anaokulu gibi eğitim kurumlarında vazgeçilmez dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Tüm zemini kaplayan oyun halısı, küçükler için sıcak ve güvenli bir ortam oluşturmaktadır.

Bebek oyun halıları kullanımı ile bebekler eğlenceli aktiviteler yapmaktadır. Tek başına hareket etmeyen bebekler için küçük kenarlıklı oyun halısı elelebaby.com adresinden satın alınmaktadır.

 

Bebek Oyun Halıları Modelleri

 

Ev ve okullarda sıklıkla tercih edilen oyun halıları, özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır. Oyuncaklı modeller daha çok yenidoğan bebekler için tercih edilmektedir. Amacına uygun kullanılan bebek oyun halısı temizliği nasıl yapılmalıdır merak konusu olmaktadır. Farklı beğeni ve kullanım alanlarına hitap eden oyun halısı, kolayca temizlenmektedir.

Farklı meslek gruplarını tanıtmak için arabalı oyun halısı modelleri kullanılmaktadır. Arkadaşları ile oyun oynayabilecek yaştaki çocuklara hitap eden trafik oyun halısı modelleri, trafik ışıklarını kolay ve kalıcı bir şekilde öğretmektedir. Şehir hattının bir simülasyonunu sunan trafik oyun halısı, trafik kurallarının öğrenilmesinde yardımcı olmaktadır.

Bebek Oyun Halıları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Bebeklerin eğlenceli dakikalar geçirirken güvende ve sağlıklı olmasını sağlayan bebekler için oyun halısı faydalımı sorusu gündeme gelmektedir. Bebekleri için oyun halısı satın alacak ebeveynler, kullanım amacını belirlemektedir. Tüm zemini kaplayacak bir oyun halısı ihtiyacı bulunuyorsa, puzzle oyun halısı uygun olmaktadır.

 Bebeklerin motor gelişimlerine katkı sağlayan oyun halısı, daha dar alanlarda kullanılabilmektedir. İhtiyaç duyulduğu anda kolayca kurulan bebek oyun halısı, ebeveynlerin beğenisini kazanmaktadır. Işıklı ve müzikli tuşlara sahip olan oyun halısı, her yaştan küçüğün mantık yetisini geliştirmektedir. Çeşitli oyuncaklar ve desenlerin altında yer alan LED ışıklar, küçüklerin hareketleri doğrultusunda yanıp sönmektedir.

 

Bebek Oyun Halıları Faydaları

 

Çocuk gelişiminde sarsılmaz bir yeri bulunan oyun halıları, küçüklerin oldukça keyifli ve eğitici dakikalar geçirmesini sağlamaktadır. Ebeveynler kaç yaşında bebek oyun halısı kullanmalıyım ? sorusunun yanıtına göre çocuklarının yaşlarına uygun oyun halısı satın almaktadır. Farklı bebeklik çağlarında bebeklerin canlıları ve çevreyi tanımaları için hayvanlı oyun halıları kullanılmaktadır.

Hayvan sesli oyun halısı, bebeklere canlıların görüşleri ile seslerini birleştirme imkanı vermektedir. Bebekler oyun halısından yükselen hayvan seslerini taklit ederek konuşmayı öğrenebilmektedir. Şehir oyun halısı modelleri, bebeklerin ev dışındaki yaşamı yakından tanımalarını sağlamaktadır. Binalar, insanlar ve yollar gibi birçok desenleri barındıran oyun halıları, tam bir şehir görüntüsüne sahip olmaktadır.

 

Bebek Oyun Halıları Fiyatları

 

Genellikle oyunun materyaline ve hitap ettiği yaş grubuna göre bebek oyun halısı fiyatları değişiklik göstermektedir. Ebeveynler fiyatların yanı sıra bebek oyun halısı temizliği nasıl yapılmalıdır sorusunun yanıtına da önem vermektedir. Farklı boyut ve eklentilere sahip olan oyun halıları, eğitim alanlarında kullanılmaktadır. Materyal yoğunluğu ve işçilik payı göz önüne alınarak oyun halıları fiyatlandırması yapılmaktadır.

Çocukların kendi başlarına hareket etmeyi keşfettikleri andan itibaren oyun halıları kullanılmaktadır. Bebekler yaklaşık olarak 3. aylarından itibaren bebek halısı kullanımı için hazır olmaktadır. Her bütçeye uygun bebek oyun halıları bulunduğundan, hemen herkes oyun halısı satın alabilmektedir.

Halı düzeneğine sabitleyerek kullanılmaya başlanan oyun halısı, kısa süre içerisinde kurulmaktadır. Oyun halısının kullanılmadığı zamanlarda kaldırmak mümkün olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR