₺299,61 KDV Dahil
₺332,90 KDV Dahil
₺299,61 KDV Dahil
₺332,90 KDV Dahil

 

Bebek Banyo Bakım

 

Bebeklerin her konuda olduğu gibi banyo ve bakım konusunda da birçok ihtiyaçları bulunmaktadır. Bebeğin banyosunu yaptırırken kullanılan ve sonrasında günlük bakımları için gerekli olan ürünler, elelebaby.com adresinden satın alınmaktadır. Kova, file, bebek lazımlık ve yıkama aparatı banyo bakım ürünleri arasında bulunmaktadır. Bebeklerin narin tenini temiz ve nemli tutmak için bakım ürünlerinin kullanılması gerekmektedir.

 

Kolay kullanıma sahip olan bebek klozet adaptörü zamanla bebeklere tuvalet alışkanlığı kazandırmaktadır. Kullanımı ve sökülmesi son derece kolay olmaktadır. Bebek banyo bakım ürünleri yardımı ile temizleme işlemi basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kolaylık ve güvenlik sunan bebek banyo bakım ürünleri, sayısız kullanıcı tarafından tavsiye edilmektedir.

 

Bebek Banyo Bakım Ürünleri Nelerdir?

 

Bebekler yaz aylarında her gün, kış aylarında da gün aşırı banyo yapma gereksinimi duymaktadır. Banyo esnasında ve sonrasında bakım ürünlerine sahip olunması gerekmektedir. 0-6 ay aralığındaki bebekler için küvet seti kullanımı önerilmektedir. Ebeveynler için sürekli eğilip kalkmak zor olacağından, ayaklı bebek küvet seti iyi bir seçenek olmaktadır.

 

Banyoyu daha kolay ve güvenli hale getiren bebek banyo malzemeleri ihtiyaç ve beklentilere uygun olacak şekilde üretilmektedir. Vücutları kırılgan ve nazik olan bebekler için bebek banyo ürünlerinin herhangi bir kimyasal içermemesi gerekmektedir. Bebekleri yıkamak için kullanılan banyo bakım ürünleri, ayrı ayrı veya set olarak elelebaby.com adresinden satın alınabilmektedir.

 

Bebek Banyo Bakım Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Ebeveynler bebekleri için en uygun bebek banyo bakım ürünlerini kullanmak istemektedir. İhtiyaç ve beklentilere uygun olan bebek banyo bakım ürünleri, bebeğin yaşına ve kilosuna göre değişiklik göstermektedir. Sağlam malzemelerden yapılmış bebek banyo bakım ürünlerinin kullanımı önerilmektedir. Bebek küvetleri çeşitli renk ve modellerde satılmaktadır.

 

Bebekler için özel olarak üretilmiş olan şampuan ve sabun kullanımı, saçtaki fazla yağı kontrol etmektedir. Bebeğin cilt nem dengesini sağlayan bebek bakım ürünleri, konforu ve hijyeni aynı anda sunmaktadır. Bebek güvenliğinin sağlanmasına yönelik banyo bakım ürünlerinin tercih edilmesi daha uygun olmaktadır. İhtiyaca yönelik seçilen bebek banyo bakım ürünleri, en iyi performansı sunmaktadır.

 

Bebeklere Banyoyu Sevdiren Bakım Ürünleri

 

Her konuda olduğu gibi bebeklerin banyo ve bakım konusunda da birçok gereksinimleri bulunmaktadır. Sevimli hayvan desenlerinden oluşan bebek lazımlık bebeklerin ilgisini daha kolay çekmektedir. İlgi çeken lazımlık seçeneklerin arasında konuşan ve müzikli lazımlık da yer almaktadır. Bebeklerin büyümeye başlaması ile birlikte banyo bakım ürünleri arasına yenileri eklenmektedir.

 

Bebeklere tuvalet eğitimi verilirken, lazımlık alımı en önemli aşama olmaktadır. Lazımlık eve geldiğinde, ne işe yaradığının çocuğa anlatılması gerekmektedir. Bebeğin tuvaletini eğlenceli oyunlar ile birlikte yapması için bebek klozet adaptörü kullanılabilmektedir.

 

Göz yakmayan, boya ve paraben içermeyen şampuan kullanımı, bebeklere banyoyu sevdirmektedir. Banyo sonrası kurulama için bebeklerin hassas tenlerine uygun panço havlular kullanılmaktadır.

 

Bütçelere Uygun Bebek Banyo Bakım Ürünleri

 

Ebeveynlere bebeklerini yıkama sırasında kolaylık sunan küvet seti 0/6 ve 6/12 aylar için tasarlanmaktadır. Çocuklara el yıkama ve tuvalet alışkanlığı kazandırırken oturak, yükseltici ve klozet adaptörü kullanılmaktadır. Klozete rahat oturmalarını sağlayan yükseltici, kaymaz ayakları ve dengeli tasarımı ile güvenli bir kullanım süreci vaat etmektedir.

 

Bebeklerin beden temizliğini yaparken ciltlerine zarar vermeyecek bebek banyo malzemeleri her bütçe için uygun olmaktadır. Ciltlerinde döküntü ve kuruluğu önleyen bebek banyo bakım ürünleri, doğal içerikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bebek banyo bakım ürünleri ile bebekler kısa sürede banyo yapmaya alışmaktadır. Bebek banyo bakım ürünleri birçok testten geçmekte olup güvenlikleri kanıtlanmaktadır.

 

Bebek Banyo Bakım Ürünleri Özellikleri

 

Kalite, görsellik ve konfor gibi faktörlere dikkat edilerek tasarlanan bebek banyo bakım ürünleri, bütün çözümleri ebeveynlere sunmaktadır. Ürünlerin tamamında ebeveynlerin ve bebeklerin konforu düşünülmektedir. Banyo bakım ürünleri konusunda çok titiz olan ebeveynler, elelebaby.com adresinden alışverişini yapmaktadır.

 

Bebeklerini banyo yaptırırken yorulmamak isteyen ebeveynler, doğru banyo ürünlerini tercih etmektedir. Bebekler için özel olarak tasarlanan banyo bakım ürünleri, ebeveynlerin işini de kolaylaştırmaktadır. Küçük bebeklerin zarar görmeden yıkanması için özel tasarımsal yapıya sahip küvet kullanılmaktadır.

 

Bebeğin hassas cildini temizlemek ve rahatlamasını sağlamak için banyo süngeri satın alınmaktadır. Suyu iyi bir şekilde emen banyo süngeri, temizlik konusunda en iyi seçenekler arasında bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR