ÖDEME SEÇENEKLERİ:

 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

 
  • Elbette, kapıda ödeme seçeneği müşterilerimize sunuyoruz. Rahat ve kolay bir şekilde alışverişinizi hızlıca tamamlamanız için 'Kapıda Nakit ve Kapıda Kartlı' ödeme hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine Kapıda Ödemeli gönderim yapmaktayız. Kapıda ödeme hizmetimiz Aras KArgo ile vereceğiniz siparişlerinizde geçerlidir.

 

Havale/Eft ile Ödeme Yapabiliyor mu?

 

  • Tabi ki… Alışverişinizde ödeme seçenekleri bölümünde ödeme tipini havale olarak seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Havale/eft ödeme türü ile verilen siparişlerde ekstra %3 İndirim uygulanmaktadır. Havale/eft ödeme türü ile verilen siparişlerde, ödeme hesaba geldikten sonra kargo çıkışı yapılmaktadır.
 

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

 
  • Tabi ki… Alışverişinizde taksit kullanabilirsiniz. Sitemizde 12 Taksit’ e kadar seçeneğimiz mevcuttur. Ayrıca 3 taksitli alışverişlerde vade farkı alınmamaktadır.
 

Kredi kartımı kaydediyor musunuz?

 
  • Yapacağınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizimle paylaşılmamaktadır. Ayrıca elelebaby.com olarak kart saklama, kart kaydetme gibi hizmetler sunmuyoruz. Kısacası kart bilgileriniz kaydedilmiyor.
 

Kredi kartıyla ödeme yaparken güvende miyim?

 
  • Evet tamamen güvendesiniz. elelebaby.com'da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar (ev ssl) uygulaması bulunmaktadır. 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan en iyi SSL Sertifikası kullanılır. Ödeme adımında kart bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez. Ayrıca ödeme işlemlerinizi de iyzico güvencesiyle sağlamaktasınız. Tüm işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sitemidir.

 

 

Havale İle Ödeme için Banka Hesap Numaralarımız:

 

 

Şube : IHLAMURKUYU

İban : TR65 0013 4000 0131 7841 8000 02

Hesap Adı : ELELE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÖNEMLİ: 

Havele/Eft yaparken açıklama kısmına SİPARİŞ NUMARANIZI yazmanızı önemle rica ediyoruz.

 

 

 

Şube : KIRAÇ

İban : TR50 0020 5000 0957 7666 2000 01

Hesap Adı : ELELE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÖNEMLİ: 

Havele/Eft yaparken açıklama kısmına SİPARİŞ NUMARANIZI yazmanızı önemle rica ediyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR