Elele Blog

 • Nisan 17, 2024 Oto Koltuğu Bebek Arabası

  Doğumdan itibaren bir yerlere giderken bebeği sağlıklı şekilde taşımanın en önemli yolu bebek arabası çeşitleridir. Bu konuda ergonomik tasarımı ve fonksiyonel yapısı eşliğinde birçok değişik tasarım söz konusu olduğunu söylemek mümkün.

  Bebek Arabası
 • Nisan 17, 2024 Bebek Arabası

  Söz konusu bebek arabaları olduğu zaman işlevsellik büyük önem taşır. Çünkü sadece bebekleri değil aynı zamanda yanında gelen birçok değişik bebek malzemesini de taşıma imkanı vermektedir. Diğer yandan ortopedik, fonksiyonel ve konforlu yapısı sayesinde, rahatça hareket etme imkanı verdiğini söylemek mümkün.

  Bebek Arabası Aksesuar
 • Belli bir yaşa geldikten sonra çocuk için verilecek olan tuvalet eğitimi büyük öneme sahiptir. Onun özellikle kuralları uyması ve gelişim göstermesi amaçlı bu dönem oldukça önemlidir. O yüzden bebeğin tuvalet eğitimi konusunda doğru parametreleri ele almak büyük önem arz eder.

  Laazımlık
 • Bebek kıyafetleri, her zaman kirlenmeye müsaittir. Özellikle de yemek yerken üzerlerinin kirlenmesi kaçınılmazdır. mama önlüğü de giysilerin üzerinin kirlenmesini önlemek amacıyla takılır. Bu nedenle yemek, süt, kusmuk ve yağ lekeleri oluşur ve bazen de çıkmayabilir.

  Mama Önlüğü
 • Yeni doğan bebekler hakkında bilinmesi gerekilen en önemli konulardan biri anne yanında uyuma süresidir. Bebekler doğdukları andan itibaren belli bir aya gelene kadar anneleri ile beraber uyumaktadır. Yeni doğan için ilk 3 ay mutlaka anne yanında kalması ve uyuması tavsiye edilir.

  Bebek Uyku
 • Ocak 16, 2024

  Bebekler, anne sütü döneminden sonra ek gıdaya geçiş yaparlar. Ek gıda döneminin başlaması ile birlikte ebeveynlerin aklını en çok kurcalayan soru doğru beslenme ürünlerinin tercih edilmesidir. Aslında ebeveynler ilk aşamada beslenme ürünü tercih ederken görselliğe dikkat etseler de aslında güvenlik ve sağlık ilk seçenek olmalıdır.

  Si̇li̇kon Beslenme Ürünleri̇
 • Ocak 13, 2024 Banyo Bakım

  Bebeklere banyo yaptırmak son derece hassas olan konular arasında yer almaktadır. Bebeğinize banyo yaptırırken bebeğinizin de durumdan keyif almasını sağlamanız gerekmektedir. Bunun için banyo sırasında kullanacağınız bebek küveti, bebek şampuanı ve bebek sabunu gibi ürünlerin bebeğinizi rahat bir şekilde banyo yaptırmanız için gerekli olduğu söylenebilmektedir. Her banyo sonrasında bebeğinizin cildine bebek yağı veya doğal yağlar kullanarak masaj yapmayı tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

  Bebek Banyo
 • Ocak 08, 2024 Bebek Arabası

  Bebeklerimizin daha konforlu ve güvenli bir şekilde dışarı çıkıp seyahat edebilmesi için bebek arabaları oldukça önemlidir. Bebeklerin daha konforlu bir şekilde taşınabilmesine imkan sağlayan bebek arabaları farklı çeşitlerde ve modellerde bulunmaktadır. Bebeklerin rahat bir şekilde taşınabildiği bebek arabaları aynı zamanda ebeveynlerin de bebekleri rahat bir şekilde taşımasına olanak sağlamaktadır.

  Ts En 1888 Sertifikasının Önemi?
 • Ocak 05, 2024

  Bebeklerin normal şekilde bir bardaktan su içme süreci çok kolay değildir. Bunun için belli bir süreç ve aynı zamanda eğitim gerekir. Böylece biberondan geçiş ile birlikte bardaklar kullanılabilir. Özellikle bunun için bebekler adına alıştırma bardağı tercih edilir. Tabii bu konuda pek çok kişi bebek alıştırma bardağı ne işe yarar sorusunun da cevabını merak ediyor.

  Alıştırma Bardağı
 • Kasım 28, 2023

  Bebeğinize ne sıklıkla banyo yaptırmanız gerektiği, bebeğinizin bireysel ihtiyaçlarına ve cilt yapısına bağlıdır. Bebeğinizin cilt durumunu gözlemlemek, doktorunuzun önerilerini dikkate almak ve kişisel tercihlerini göz önünde bulundurmak, en iyi banyo sıklığını belirlemenize yardımcı olacaktır.

  Bebek Banyo Rutini
 • Kasım 28, 2023

  Bebek banyo havluları, bebek bakım rutininin ayrılmaz bir parçasıdır. Bebeklerin banyo sonrası kuru, sıcak ve rahat hissetmelerini sağlamak için önemlidir. Ayrıca bebeklerin hassas ciltlerini korumak ve enfeksiyon riskini azaltmak için de kullanılırlar. Kaliteli ve bebek dostu bir banyo havlusu seçerek bebeğinizin bakımını daha verimli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

  Banyo Havlusu
 • Kasım 28, 2023 Park Yatak

  Evet, park yatakları sallanabilir. Park yatakları genellikle bebeklerin veya küçük çocukların uyumasına yardımcı olmak veya onları sakinleştirmek için tasarlanmıştır.

   Birçok park yatağı, bebeğin veya çocuğun rahat bir şekilde sallanabilmesi için bir salınım mekanizması ile donatılmıştır. Bu salınım mekanizması, bebeğinizi uyuturken veya sakinleştirirken yardımcı olabilir. Ancak, park yatağını kullanırken dikkatli olmanız ve güvenlik kurallarına uyması önemlidir.

  Park Yatak
 • Kasım 28, 2023

  Çocuklarınızın eğlenceli ve güvenli bir oyun alanına sahip olmaları, onların sağlıklı gelişimleri için son derece önemlidir. Evde oyun parkı kurmak, çocukların fiziksel aktivitelerini teşvik ederken aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlar. Bu yazımızda, evde oyun parkı nasıl kurulur ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini detaylıca anlatacağız.

  Oyun Parkı
 • Kasım 28, 2023 Ana Kucağı

  Anne ve babalar olarak, bebeklerimizi taşırken onların güvende ve yakınımızda hissetmelerini sağlamak istiyoruz. İşte bu noktada ev tipi ana kucağı devreye giriyor. Bu kullanışlı araç, bebeğinizi taşımak ve her an yanınızda tutmak için mükemmel bir seçenek sunar. Bu blog yazısında, ev tipi ana kucağın da bebeğimizi uyutabilirmiyiz , ev tipi ana kucağı nasıl kullanılmalı ve bebeğinizin rahatlığını ve güvenliğini sağlamanın yollarını keşfedeceğiz.

  Ev Tipi Ana Kucağı
 • Doğumundan itibaren minik yavruların birçok farklı ihtiyacı olur. Bu ihtiyaçlar aynı zamanda bir eğitim olarak ele alınabilir. Özellikle bunlar içerisinde çocuklar için tuvalet eğitimi büyük öneme sahiptir.

  Tuvalet Eğitiminde Lazımlık Sart Mı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR