Elele Blog

 • Ocak 16, 2024

  Bebekler, anne sütü döneminden sonra ek gıdaya geçiş yaparlar. Ek gıda döneminin başlaması ile birlikte ebeveynlerin aklını en çok kurcalayan soru doğru beslenme ürünlerinin tercih edilmesidir. Aslında ebeveynler ilk aşamada beslenme ürünü tercih ederken görselliğe dikkat etseler de aslında güvenlik ve sağlık ilk seçenek olmalıdır.

  Si̇li̇kon Beslenme Ürünleri̇
 • Ocak 13, 2024 Banyo Bakım

  Bebeklere banyo yaptırmak son derece hassas olan konular arasında yer almaktadır. Bebeğinize banyo yaptırırken bebeğinizin de durumdan keyif almasını sağlamanız gerekmektedir. Bunun için banyo sırasında kullanacağınız bebek küveti, bebek şampuanı ve bebek sabunu gibi ürünlerin bebeğinizi rahat bir şekilde banyo yaptırmanız için gerekli olduğu söylenebilmektedir. Her banyo sonrasında bebeğinizin cildine bebek yağı veya doğal yağlar kullanarak masaj yapmayı tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

  Bebek Banyo
 • Ocak 08, 2024 Bebek Arabası

  Bebeklerimizin daha konforlu ve güvenli bir şekilde dışarı çıkıp seyahat edebilmesi için bebek arabaları oldukça önemlidir. Bebeklerin daha konforlu bir şekilde taşınabilmesine imkan sağlayan bebek arabaları farklı çeşitlerde ve modellerde bulunmaktadır. Bebeklerin rahat bir şekilde taşınabildiği bebek arabaları aynı zamanda ebeveynlerin de bebekleri rahat bir şekilde taşımasına olanak sağlamaktadır.

  Ts En 1888 Sertifikasının Önemi?
 • Ocak 05, 2024

  Bebeklerin normal şekilde bir bardaktan su içme süreci çok kolay değildir. Bunun için belli bir süreç ve aynı zamanda eğitim gerekir. Böylece biberondan geçiş ile birlikte bardaklar kullanılabilir. Özellikle bunun için bebekler adına alıştırma bardağı tercih edilir. Tabii bu konuda pek çok kişi bebek alıştırma bardağı ne işe yarar sorusunun da cevabını merak ediyor.

  Alıştırma Bardağı
 • Kasım 28, 2023

  Bebeğinize ne sıklıkla banyo yaptırmanız gerektiği, bebeğinizin bireysel ihtiyaçlarına ve cilt yapısına bağlıdır. Bebeğinizin cilt durumunu gözlemlemek, doktorunuzun önerilerini dikkate almak ve kişisel tercihlerini göz önünde bulundurmak, en iyi banyo sıklığını belirlemenize yardımcı olacaktır.

  Bebek Banyo Rutini
 • Kasım 28, 2023

  Bebek banyo havluları, bebek bakım rutininin ayrılmaz bir parçasıdır. Bebeklerin banyo sonrası kuru, sıcak ve rahat hissetmelerini sağlamak için önemlidir. Ayrıca bebeklerin hassas ciltlerini korumak ve enfeksiyon riskini azaltmak için de kullanılırlar. Kaliteli ve bebek dostu bir banyo havlusu seçerek bebeğinizin bakımını daha verimli ve keyifli hale getirebilirsiniz.

  Banyo Havlusu
 • Kasım 28, 2023 Park Yatak

  Evet, park yatakları sallanabilir. Park yatakları genellikle bebeklerin veya küçük çocukların uyumasına yardımcı olmak veya onları sakinleştirmek için tasarlanmıştır.

   Birçok park yatağı, bebeğin veya çocuğun rahat bir şekilde sallanabilmesi için bir salınım mekanizması ile donatılmıştır. Bu salınım mekanizması, bebeğinizi uyuturken veya sakinleştirirken yardımcı olabilir. Ancak, park yatağını kullanırken dikkatli olmanız ve güvenlik kurallarına uyması önemlidir.

  Park Yatak
 • Kasım 28, 2023

  Çocuklarınızın eğlenceli ve güvenli bir oyun alanına sahip olmaları, onların sağlıklı gelişimleri için son derece önemlidir. Evde oyun parkı kurmak, çocukların fiziksel aktivitelerini teşvik ederken aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlar. Bu yazımızda, evde oyun parkı nasıl kurulur ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini detaylıca anlatacağız.

  Oyun Parkı
 • Kasım 28, 2023 Ana Kucağı

  Anne ve babalar olarak, bebeklerimizi taşırken onların güvende ve yakınımızda hissetmelerini sağlamak istiyoruz. İşte bu noktada ev tipi ana kucağı devreye giriyor. Bu kullanışlı araç, bebeğinizi taşımak ve her an yanınızda tutmak için mükemmel bir seçenek sunar. Bu blog yazısında, ev tipi ana kucağın da bebeğimizi uyutabilirmiyiz , ev tipi ana kucağı nasıl kullanılmalı ve bebeğinizin rahatlığını ve güvenliğini sağlamanın yollarını keşfedeceğiz.

  Ev Tipi Ana Kucağı
 • Doğumundan itibaren minik yavruların birçok farklı ihtiyacı olur. Bu ihtiyaçlar aynı zamanda bir eğitim olarak ele alınabilir. Özellikle bunlar içerisinde çocuklar için tuvalet eğitimi büyük öneme sahiptir.

  Tuvalet Eğitiminde Lazımlık Sart Mı
 • Söz konusu seyahat olduğu zaman travel sistem bebek arabası büyük önem taşır. Bebeklerin doğumundan itibaren onların özellikle hassas fiziksel yapısını korumak için doğru bebek arabaları tercih edilmelidir.

  Travel Sistem Bebek Arabası Farkı Nedir
 • Eylül 21, 2023 Park Yatak Yeni Doğan Bebek

  Bebeklerin belli bir yaşa kadar uyuması ve aynı zamanda içerisinde oyun oynaması için kullanılan eşyalar park yatak olarak bilinmektedir. Bütünüyle sağlıklı ve güvenli bir şekilde bebeklerin içeride hareket etmesine imkan verir.

  Park Yatak Anne Yanı Olur Mu
 • Minik yavruların sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için yaşına uygun olarak gerekli malzemeleri kullanmak çok önemlidir. Bunlardan biri mama sandalyesi olarak öne çıkar. Onların çok daha sağlıklı ve doğru şekilde, gıdaları güvenli biçimde tüketmesine imkan verir.

  Mama Sandalyesi Hangi Ayda Kullanılır
 • Eylül 21, 2023 Oto Koltuğu

  Günlük yaşamda, çocuk güvenliği açısından bebek oto koltuğu harika kombinasyondur. Çocuğunuzun büyümesinin her aşamasında daima maksimum konfor ve mükemmel ergonomi sunan isofix koltuk çok önemli bir yere sahiptir.

  İsofix Oto Koltuğu Her Arabaya Uyar Mı
 • Ağustos 01, 2023 Bebek Arabası Yeni Doğan Bebek

  Bebeklerin yapabilecekleri tüm fiziksel aktivitelerin gelişim aşamalarıyla doğru orantılı olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bebeğimizin doğduğu ilk aylarda sadece yatay pozisyonlarda kalabilmesi mümkün olmaktadır.

  Bebeğimizin Oturmaya Hazır Olduğunu Nasıl Anlayabiliriz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR