₺697,41 KDV Dahil
₺749,90 KDV Dahil
₺265,05 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺2.649,51 KDV Dahil
₺2.943,90 KDV Dahil
₺3.299,31 KDV Dahil
₺3.665,90 KDV Dahil
₺5.999,20 KDV Dahil
₺7.499,00 KDV Dahil
₺7.999,20 KDV Dahil
₺9.999,00 KDV Dahil
₺9.999,20 KDV Dahil
₺12.499,00 KDV Dahil

 

Araç Gereç

 

Ebeveynlerin sürekli kullandığı ürünler arasında yer alan bebek arabası, henüz bebekler doğmadan önce satın alınmaktadır. Ergonomik ve güvenli olmasından dolayı tercih edilen bebek arabası doğumdan ilkokul çağına kadar kullanılabilmektedir.

Yürüyüşte, parkta, alışverişte ve sahil kenarı gibi yerlerde bebek arabası adeta ebeveynlerin kurtarıcısı haline gelmektedir. Farklı tasarımlarda üretilen bebek arabası, kolay taşıma özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bebekler doğdukları andan itibaren bebek oto koltuğu ihtiyacı doğmaktadır. Ayarlanabilir tutma sapları ve güneş koruma tentesi bulunmaktadır. Denge kurmayı ve yönlendirmeyi kolay hale getiren bebek arabası, konforlu bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Bebeklerin rahat edebileceği şekilde tasarlanan bebek arabası, sık sık seyahat eden ebeveynlerin kahramanı olmaktadır.

 

Sağlam Malzeme Yapısına Sahip Bebek Arabası

 

Hayatı kolaylaştıran birçok özelliğe sahip bebek puseti ebeveynlerin de konforunu gözetmektedir. Paslanmaz gövdeye sahip bebek arabası, uzun ömürlü kullanıma sahip olmaktadır. İhtiyaca göre çıkarılabilen tente ve boyun pedi, rahatlık sunmaktadır. Kanserojen madde içermediği için ebeveynler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

Ebeveynlerin el ve kol ağrılarını azaltan ana kucağı çok küçük alanlarda bile muhafaza edilebilmektedir. Kaliteli materyaller kullanılarak imal edilen bebek arabası, bebeklerin üzerinde herhangi bir rahatsız etki yapmamaktadır. Farklı tasarımlar arasında puseti çıkabilen bebek arabası modelleri de bulunmaktadır. Bebeğin yaşı, kilosu, kullanılan alan ve ihtiyaçları, bebek arabası tercihlerini etkilemektedir.

 

Her Bütçeye Hitap Eden Bebek Arabası Fiyatları

 

Bebekleri ve ebeveynleri evlere kapalı kalmaktan kurtaran bebek arabası, bebek güvenlik ürünleri arasında yer almaktadır. Bebek arabası fiyatları, özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcıların memnuniyetini artırmak için fonksiyonel ve teknolojik modeller sunulmaktadır. Puset sayısına ve kumaş niteliğine göre farklılaşan bir fiyat politikası izlenmektedir.

Dayanıklılığı ile ön plana çıkan bebek arabası modelleri, elelebaby.com adresinde bulunmaktadır. Normalden çok daha uzun süreler kullanılan dayanıklı bebek arabası modelleri, kullanıcıların bütçelerine katkı sağlamaktadır.

Bebeklerin hassas ciltlerine göre tasarlanan bebek arabası, nefes alan ve koruyucu süngerlere sahip olmaktadır. Çeşitli bebek arabası modelleri arasında seçim yaparken ihtiyaçların belirlenmesi gerekmektedir.

 

Güvenli Bebek Arabası Modelleri

 

Sahip olunması gereken eşyalar arasında bebek arabası kesinlikle bulunmaktadır. Toplu taşıma kullanan ebeveynler de güvenli yolculuklar için bebek arabası tercih etmektedir. Baston bebek arabası modelleri, katlanıp ufak bir hale bürünebilmektedir.

Tutuşu kolay bebek arabası modelleri, seyahatler için ideal olmaktadır. Olumsuz hava şartlarından bebeklerin etkilenmemesi için tentesi olan bebek arabası modelleri tercih edilmektedir. Kolay yıkanabilir bebek oto koltuğu uyku pozisyonuna getirilebilmektedir.

Müşteri tercihinin belirlediği özelliklere göre farklı bebek arabası modelleri tercihinde bulunulmaktadır. Fazla ürün çeşidinin olması, ebeveynlerin en iyi tercihi yapmasını sağlamaktadır. Araca kolay sığan, katlanabilir bebek arabası modelleri, günlük hayatta bebeğin kolay bir şekilde seyahat etmesinde yardımcı olmaktadır.

 

Bebek Arabası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bebek arabası alışverişi ne kadar kolay bir iş gibi gözükse de seçim yaparken dikkatli olunması gerekmektedir. Bebeğin hem rahat oturması, hem de rahat uyuması için konforlu bebek puseti tercih edilmektedir. Yenidoğan bebeklerin uzun süre uyudukları göz önüne alınarak pusetli bebek arabası modelleri satın alınmaktadır.

Bebek arabası önerilerini değerlendiren ebeveynler, kendileri ve bebekleri için ideal bebek arabasını tercih etmektedir. Sürekli seyahat yapan kişilerin hafif bebek arabası tercihinde bulunması önerilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanılmış olan bebek arabası modellerinin tercih edilmesi gerekmektedir.

Kaliteli malzeme kullanılmamış bebek arabaları, kısa sürede bozulabilmektedir. İsteğe göre bebek arabası renkleri değişiklik göstermektedir.

 

Konforlu Yolculuklar İçin Travel Sistem Bebek Arabaları

 

Normal bebek arabalarına göre farklı fonksiyonlara sahip travel sistem bebek arabaları, çok sık yolculuk yapan aileler için ideal olmaktadır. Bebeğin doğumundan itibaren kullanılan travel sistem bebek arabaları, ana kucağı gibi parçalar içermektedir. Ebeveynlerin güvenini kazanan travel sistem bebek arabaları, temel ihtiyaçlara yönelik tasarlanmaktadır.

Bebekleri için her zaman en iyisini isteyen ebeveynler, bebek güvenlik ürünleri arasında yer alan travel sistem bebek arabalarını satın almaktadır. Yatış kademesi ayarlanabilmekte olup bebeğe konforlu yolculuk yaşatılmaktadır.

Eşyaları taşıyacak sepetinin olması, bebeğin büyüdükçe artan eşyalarının taşınması konusunda yardımcı olmaktadır. Araba yolculuklarında kolaylıkla katlanabilen travel sistem bebek arabaları, az yer kapladığından herhangi bir sorun yaşanmasını önlemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR