Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Yeşil (ELELEVERONA4IN1-027)

Marka : ELELE
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺2.929,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.431,07(KDV Dahil)

Diğer Renk Seçenekleri
Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Antrasit Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Gri Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Yeşil Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Pudra Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Mavi Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Ekru
:
Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Özellikleri:

Birlikte Oturunca Güzel Zamanlar Olur

Masa, bağ kurduğumuz, dinlediğimiz ve birbirimizden öğrendiğimiz yerdir. Mama sandalyelerimiz çocuklarınız ile bu bağı kurmayı daha da kolaylaştırıyor.

All in One Mama Sandalyesi

İşte Elele Verona mama sandalyesi - bebeğinizle birlikte büyüyen mama sandalyesi. Çıkarılabilir ayakları sayesinde birkaç dakika içinde daha büyük bir çocuk için sandalyeye dönüştürebilirsiniz. Verona yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır - sağlam bacaklar kayın ağacından yapılmıştır. Uçlarında Silikon zeminli pabuç bulunmaktadır. Bebeğiniz beslenme sırasında sizi zorlasa bile Elele Verona kaymayacaktır. Küçük çocuğunuzu beş noktalı ayarlanabilir emniyet kemeriyle bağlamayı unutmayın. Bu sayede çocuk her yemek sırasında ve oyun sırasında güvende olacaktır. Çıkarılabilir ayak dayanağı ve kıvrımlı sırt dayanağı, çocuğun Elele Verona mama sandalyesinde doğru duruşu korumasına yardımcı olacaktır. Koltuk, temizlemesi kolay suni deri ile kaplanmıştır.

Yakınlaşın!

Ailelerin yemek sırasında çocuklarıyla bağ kurmaya odaklanmasını sağlayan yüksek kaliteli ve modüler tasarımı sayesinde multi fonksiyonel kullanım sunar.

Yemek Zamanlarını Kolaylaştıran bir Mama Sandalyesi

Hepsi bir arada, kolay monte edilebilir, kolay kullanılır ve temizlenir. Elele Verona 4in1 mama sandalyesi yemek zamanlarının zorluklarını ortadan kaldırır.

Multi Fonksiyonel Tepsi

Elele Verona mama sandalyesinin multi fonksiyonel tepsisi sayesinde yemek vakitleri artık daha konforlu ve daha pratik. 3 Kademe ayarlanabilir tepsi, çıkarılabilir çift katlı üst tepsi ve bardaklık özelliği ile besleme sürecini kullanım kolaylığı ile birleştirir, böylece her yemek zamanı daha az zahmetli ve daha keyifli olur.

Mama Sandalyesinden Küçük Sandalyeye

Çocuğunuza oynarken, çizim yaparken veya dinlenirken eşlik edecek bir sandalyeye kolayca dönüşür. Geniş koltuk tasarımı sayesinde çocuğunuzun rahat olmasını garanti eder. Bebeğiniz büyüdükçe kolaylıkla mama sandalyesine uyum sağlar.

Hareket Etme Özgürlüğü

Elele Verona 4in1 mama sandalyesinin çıkarılabilir tepsisi, bebeğiniz gelişirken doğal hareket etmesine izin verir ve dünyayı keşfetmesini destekler. Çıkarılabilir tepsi özelliği, bebeğinizin sofraya ve size maksimum yakınlık sağlayarak kuvvetli bağın oluşmasını destekler.

Evrensel, Sağlam ve Dayanıklı tasarım

Verona mama sandalyenin evrensel ve zarif tasarımı ile bütün şık evlere kolay uyum sağlayacak. Evrensel ve zarif tasarımını doğal kayın ağacından yapılan ayaklarıyla taçlandıran Verona mama sandalyesi, oturma yeri, tepsi ve ayak pabuçlarında kullanılan ise en yüksek kalite PP plastik ile dayanaklık en üst noktaya taşındı.

Yeme Becerilerini Geliştirmek için En güvenli Yer

Elele Verona mama sandalyesi maksimum güvenlik ile donatılmıştır: beş noktalı ayarlanabilir emniyet kemerine, tepsi kilit sistemine ve bacaklar arasında bir sınırlayıcıya sahiptir. Ayrıca sandalyenin bacaklarında, yemek ve oyun sırasında denge, güvenlik sağlayan ve aynı zamanda kaymayı engelleyen silikon pabuçlar sayesinde bebeğinizin güvenliğini maksimuma çıkarır.

Çok kolay temizlenebilir

Baştan sonra düz hatları sayesinde, hızlı ve zahmetsiz temizlik için üst tepsiyi bulaşık makinesine koymadan önce kolayca silerek temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda yiyecek koltuğa düştüğünde, sandalyeyi sadece nemli bir bezle temizlemeniz yeterlidir.

Hem Şık Hem Konforlu Suni Deri Ped

Suni deri iç ped, hem mama sandalyenizin bulunduğu ortama hava katacak hem de sıvı geçirmez ve kolay silinebilir özelliği sayesinde bebeğinize yemek yedirirken aklınızda olan tek şey bebeğinizle mutlu bir zaman geçirmek olacak.

Kolay Taşınabilme

Elele Verona, pratik bir şekilde taşınabilmesi için tasarlanmıştır. Çocuğunuz oturup yemek yemek isterse veya değişiklik yapmak için mutfağa gitmek istese de endişelenmeyin - sandalyeyi tek elinizle istediğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Birinci Sınıf Konfor

Elele Verona mama sandalyesi şekilli bir sırt dayanağı, derin ve geniş bir oturak ve pratik bir ayak dayanağına sahiptir. Çocuğunuz yemek yediği ve oyun oynadığı sırada doğru duruşu benimseyebilecek, bu da omurga gelişimini olumlu yönde etkileyerek sırt kaslarını güçlendirecektir.

Elele Verona 4in1 Ahşap Bebek Mama Sandalyesi ve Mama Oturağı Deri Pedli Özellikleri:

Birlikte yemek yemek, aile gelenekleri oluşturmak anlamına gelir. Aile ile yemek sırasında gerçekten nelerin önemli olduğu belirlemek için ebeveynleri dinledik: Elele Verona Mama Sandalyesi, tüm gereksinimlerinizi karşılamak için geliştirildi. Ergonomik ve şık harika tasarımı sayesinde yemek zamanlarını daha kolay, daha temiz ve daha yakın hale getirmeye hazırsınız. 

Özellikler:

Elele Verona 4in1, 6. aydan itibaren bebekler için mama sandalyesi, daha büyük çocuklar için tepsi ve iç pedi çıkararak yüksek sandalye ve son olarak uzun ayakları çıkarıp kısa ayakları taktıktan sonra faaliyet sandalyesine dönüşür. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir tepsi, 5 noktalı güvenlik kemeri, kolayca silinebilir tepsi, oturak, ahşap ayak dayama ve silikon tabanlı kaymaz pabuçlar.

Kullanım Kolaylığı:

 • Tüm gerekli parçalar birlikte gelmektedir - mama sandalyesi, faaliyet sandalyesi kullanımı için kısa ayaklar, tepsi, suni deri iç ped ve 5 nokta emniyet kemer sistemi
 • Bebeğinizin boyutuna göre 3 kademe ayarlanabilir tepsi
 • Bulaşık makinasında yıkanabilen bardak tutuculu çift katlı tepsi
 • Hafif ve seyahate uygun
 • Baştan sona düz yüzeyleri sayesinde kolayca silinerek temizlenebilir
 • Temizlik için kolayca çıkarılabilen, makinede yıkanabilir tepsi sistemi

Güvenlik:

 • Bacaklar yüksek kaliteli kayın ağacından yapılmış, küçük çocuklar için ayak dayaması ve tam istikrar ve güvenlik sağlayan deri pedle donatılmıştır.
 • Beş noktalı emniyet kemer sistemi
 • Tepsi altında bulunan bir tasarım öğesi, çocuğun bacaklarını ayırarak yeme sırasında doğru duruşu korumaya yardımcı olur. Ayrıca, çocuğun sandalyeden altından kaymasını önler.
 • Her zemine uygun kaymayı engelleyen silikon zeminli pabuçlar
 • Zararlı madde, BPA/fitalat içermez
 • 2 yıl Elele Garantisi kapsamıAvrupa güvenlik standardına uygun ürün

Konfor:

 • 6 aylıktan 5 yaşa kadar çocuklar için ergonomik olarak tasarlandı
 • Her yaşta en iyi oturma için üç yapılandırma
 • İki konuma sahip ayarlanabilir ayak koyma yeri
 • Daha fazla yumuşaklık ve konfor için isteğe bağlı minder
Yaş Aralığı
6 Ay-4 Yaş
Kullanım Tipi
3 Kademeli Çıkarılabilir Çift Tepsi
Bağlantı
5 Nokta Emniyet Kemeri
Model
VERONA
Marka
ELELE
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR