Elele Blog

 • Şubat 20, 2023

  Annelerin büyük ilgi gösterdiği oyun halısı, bebeklerin emeklemeye başlamasıyla birlikte kullanılmaktadır. Yerlere uzanmayı seven bebekler için oyun halısı, ideal olmaktadır. Yaş aralığına uygun olarak satın alınan oyun halısı, bebekleri eğlendirirken zihinsel gelişimlerine katkı sağlamaktadır.

  Bebek Oyun Halısı
 • Şubat 20, 2023 Oto Koltuğu Tümü

  Bebek arabaları, pek çok farklı özelliğe sahip çeşitli türlerde kullanılmaktadır. Bebek malzemeleri içinde en çok kullanılan puset vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Fakat kullanım olarak pusetin ne zaman kullanabileceği ya da nasıl kullanacağı son derece önemlidir.

  Puset
 • Şubat 20, 2023 Bebek Arabası

  Bebek arabası, bebekler için tasarım edilmiş bir taşıma aracıdır. Bu araç, bebeklerin taşınmasını ve emzirilmelerini kolaylaştırmak için tasarlandı. Bebek arabası genellikle hafif, manevra kabiliyeti yüksek ve kolay taşınabilir bir yapıya sahiptir. Bebek arabasının çeşitleri arasında yürüyüş arabası, hafif bebek arabası, yatış arabası, jogging arabası ve çift kişilik bebek arabası gibi seçenekler bulunmaktadır.

  Bebek Arabası
 • Şubat 20, 2023 Banyo Bakım Tümü

  Oyun parkı olarak üretilen ürün, yeni doğmuş ve henüz emekleme aşamasındaki çocuklarınızın yürümeye başlayıncaya kadar geçecek biyolojik evrede güven içinde oyunlar oynayarak yaşamasını temin etmek üzere üretilmiştir. Konsept olarak çocukların sağlığı ile dost malzemelerden tasarlanmış ve üretilmiştir.

  Park Yatak
 • Kasım 18, 2022 Tümü

  Çocukların kişisel gelişim dönemleri için etkili bir role sahip durumlardan birisi de tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitiminin doğru zamanlanması ve doğru bir şekilde eğitimin tamamlanması büyük önem taşımaktadır. Gelişim özellikleri her çocukta farklılık gösterdiği için tuvalet alışkanlığının kazandırılması için yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Genellikle çocuklarda 1,5 ile 4 yaş arası bu eğitim verilmektedir.

  Bebek Tuvalet Eğimi Nasıl Verilmeli
 • Kasım 21, 2022 Tümü

  Bebek arabaları ve pusetleri bebekler için en çok ihtiyaç duyulan ve özellikle annelere kolaylık sağlayan ürünlerden birisidir. Çocuk ve bebek alışverişinde en çok araştırılan ürünler bebek arabaları ve pusetleri olmaktadır. Bebekler için pusetler yeni doğanlarda kullanılırken bebek arabası belirli bir yaştan sonra kullanılmaktadır. Bu anlamda bebeklerin kiloları da göz önünde bulundurularak bebeklerin doğru zamanda bebek arabalarına geçişi sağlanması da çok önemlidir.

  Bebek Arabası Kaç Aydan Sonra Kullanılır?
 • Kasım 15, 2022 Tümü

  Yeni anne ve baba olan kişiler bebeklerinin güvenliğini sağlamak için her yola başvurmaktadır. Bu bakımdan da bebekler için özel olarak tasarlanmış olan park yataklar; hafif tasarımları, kolay bir şekilde taşınabilme özellikleri, çok pratik bir şekilde kurulmaları, bebekler için güvenli alanlar oluşturmaktadır.

  Bebeğinizin Uykuda Güvenliği İçin Neler Yapmalısınız
 • Kasım 15, 2022 Tümü

  Pusette Bebek Uyutmak Zararlı Mı?
 • Ebeveynlerin minik yavrularını rahatça taşıyabilmeleri için kanguru günümüzde yaygın olarak kullanılıyor. Hem kalite bakımından hem de fonksiyonel yapı açısından bu konuda birçok farklı ürün olduğunu söylemek mümkün. Elbette burada önemli olan bebek kanguru çeşitlerine ne zaman ve hangi yaşta kullanılacak olmasıdır.

  Bebeklerde Kanguru Kullanmaya Ne Zaman Başlamalı
 • Çocuğunuzun en önemli gelişim basamaklarından biri olan tuvalet eğitimi, genel itibarı ile her çocuğun bu gelişime hazır oluşuna göre farklı farklı dönemlerde tamamlanmaktadır. 

   Tuvalet eğitimi süreçlerine başlayabilmek için, çocuğunuzun fizyolojik, sosyal ve psikolojik gelişimi oldukça önemlidir. Bu nokta da çocuk ne zaman kendini bu gelişime hazır hisseder ise, tuvalet eğitimi de o sırada tamamlanmış olur.

   

  Bebek Tuvalet Eğitimş
 • Ekim 03, 2022 Oto Koltuğu

  Belirli ağırlığa gelen bebeklerin konforlu ve güvenli bir şekilde taşınması için bebek puseti gerekmektedir. Bebeklerin arabada veya dışarıda taşınmasını sağlayan bebek puseti tam yatış pozisyonuna ayarlanabilmektedir. Hafif olmasından dolayı kolayca hemen her yere taşınabilmektedir. Ayarlanabilir özelliğinden dolayı bebeğin bir şey yutarak boğulma riski önlenmektedir. Bebek pusetinde bulunan tentelerin hafifliği, daha kolay taşınmasını sağlamaktadır.

  Bebek Puseti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
 • Ekim 03, 2022

  Bebeklerin sağlıklı gelişimi kadar, bilişsel, görsel ve psiko motor yeteneklerinin gelişmesi de önemlidir. Bebeklerin gelişiminde yeni nesil ürünler büyük rol oynamaktadır. Bunların başında oyun matı gelmektedir. Bir halıdan daha fazla işleve sahip olan bu ürün bebeğinizin gelişiminde büyük etken olmaktadır.

  Oyun Matının Bebekler İçin Faydaları?
 • Ekim 03, 2022 Bebek Arabası

  Henüz bebek doğmadan bile bebek arabası araştırması yapılmaktadır. Ebeveynlerin sürekli kullandığı ürünlerden bir tanesi olan bebek arabası, güvenlikleri ve ergonomik özelliklerinden dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte çok farklı bebek arabası modelleri sunulmaktadır. Doğumdan itibaren kullanılmaya başlayan bebek arabası, uzun yıllar kullanılmaya devam etmektedir.
   

  Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
 • Eylül 15, 2022 Banyo Bakım Tümü

  Yeni doğan bir bebeğe ilk duşunu aldırmak isteyen ebeveynlerinin öncelikli bazı araç gereç ve aksesuarlara ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların bir kısmı bebeğin temizliği için kullanılırken bir kısmı da kıkırdak yapıya sahip bazı hassas bölgelerinin korunması içindir. Bebek banyo küveti seti ile bebeğinizi ilk banyosuna hazırlama imkânı sağlayabilmektesiniz.

  Bebek Banyo Bakım
 • Eylül 15, 2022 Park Yatak Tümü

  Park yatak beşik seçimi yapmadan önce, park yatak ürünlerinin bebeğinizin gelişimindeki etkilerini bilmeniz sürecin doğru adımlarla yürütülmesi açısından önemli görülmektedir. 

  Park Yatak Beşik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR