Elele ModenaFix 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG Siyah-Gri (ELOTOKLMODENAFIX-168)

Marka : ELELE
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺4.769,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.292,10(KDV Dahil)

Diğer Renk Seçenekleri
Elele ModenaFix 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG Siyah Elele ModenaFix 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG Gri Elele ModenaFix 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG Siyah-Gri
:

 

Elele ModenaFix 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG Özellikleri:

Tek Elle 360° Derece Dönebilme

Elele Modenafix oto koltuğunun 360° dönebilme rahatlığını çocuğunuzu koltuğa yerleştirirken yaşayacaksınız. Oto koltuğunun tek hareketle yana çevrilebilme özelliği çocuğunuzu kolay ve konforlu bir şekilde koltuğuna oturtmanızı sağlar. Oto koltuğunun 360° dönebilme özelliği sayesinde, çocuğunuzu sizinle aynı yöne getirebilirsiniz. Bu da onunla iletişiminizi ve gözetiminizi en üst seviyeye çıkarır. Seyahat sırasında, arabanın içinde yemek yedirme veya pozisyon değiştirme sıkça ihtiyaç duyulan bir durumdur. Elele Modenafix oto koltuğunu bu durumlarda, 360° dönebilme özelliğini kullanarak kolay bir şekilde kendinize doğru döndürerek ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Doğumdan İtibaren 12 Yaşa Kadar Kullanım

Elele Modenafix 360° dönebilen oto koltuğu, yaşlar arasındaki geçişleri sorunsuz sağlayarak, çocuğunuzun doğumdan itibaren 12 yaşına kadar ki kullanım süresi boyunca çok yönlü koruma ve kullanım sunar..

Her İki Yönde 4 Kademe Yatma Pozisyonu

Artık çocuğunuzun rahat bir şekilde uyuması veya dinlenmesi çok daha kolay. Tek elle ayarlanabilir 4 farklı yatma pozisyonu, çocuğunuzun en rahat pozisyonunu seçmenizi sağlar. Uykusu geldiğinde veya dinlenmek istediğinde, oto koltuğunu istediğiniz açıya ayarlayabilirsiniz. Tek elle ayarlanabilir özelliği sayesinde, sadece bir elinizi kullanarak çocuğunuzun koltuğunu dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz. Bu, özellikle seyahat sırasında büyük bir kolaylık sağlar. Tek elle 4 kademe yatabilen oto koltuğu özelliği, aynı zamanda dışarıyı izlemek isteyen çocuğunuz için idealdir. Çocuğunuz otururken oto koltuğunu tek hareketle istediği pozisyona getirebilirsiniz.

IsoFix ve Top-Tether Bağlantı Sistemi

Elele Modenafix 360° derece dönebilen oto koltuğunda bulunan 2’li güvelik bağlantı sistemi olan, çelik Isofix ve top-tether bağlantısı ile oto koltuğunu aracınıza kolaylıkla sabitleyerek maksimum güvenlik sağlayın. Çelik Isofix sistemi ile oto koltuğunuzun alt kısmını sabit tutarken, top-tether sistemiz ile oto koltuğunuzun üst kısmını sabit tutarak güvenliği maksimuma çıkarın. Top-Tether bağlantı sistemi koltuğun öne doğru hareket etmesini engeller ve bu sayede olabilecek çarpışma anında koltuğunun dönmesini ve öne doğru gelmesini engeller.

7 Kademe Ayarlanabilir Kafalık

Elele Modenafix oto koltuğu kafalığı tek elle 7 farklı yüksekliğe ayarlanabilir. Bu, koltuğun çocuğun boyuna mükemmel bir şekilde uyarlanmasını ve doğumdan itibaren çocuğunuz ile birlikte büyümesini sağlar.

SIPS Yan Darbe Kafa Koruyucu ve ECE R44/04 Güvenlik Testi

Elele Modenafix oto koltuğu kafalığının her iki tarafında bulunan SIPS Yan Darbe Kafa Koruması ve iç ped kafalığı herhangi kaza ve çarpışma anında maksimum güvenlik sağlar. Kafalığın sağ ve sol tarafında bulunan SIPS Yan Darbe Kafa Koruması, herhangi bir çarpışma veya sallantı da çocuğun kafasına alacağı darbenin gücünü minimuma indirir. Avrupa birliği güvenlik testi ECE R44/04 sertifikasına sahiptir.

5 Nokta Emniyet Güvenlik Kemeri

Oto koltuğu 5 nokta emniyet kemeri, küçük çocukların güvenli seyahatleri için tasarlanmış önemli bir güvenlik özelliğidir. Bu sistem, çocuğu koltuğa sabitlemek ve potansiyel tehlikelere karşı koruma sağlamak için beş farklı noktadan emniyet kemeri kullanır. 5 nokta emniyet kemeri, çocukların araç içinde güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak için geliştirilmiş bir teknolojidir. Ebeveynlerin çocuklarını taşırken bu emniyet sistemini doğru bir şekilde kullanmaları, kazalara karşı en etkili korumayı sağlayacaktır.

Yeni Doğandan İtibaren Kullanım

Yeni doğandan itibaren kullanabileceğiniz yumuşak, dolgulu, yan ve kafa destekli iç ped ile donatılmıştır. İç ped ek destek sağlar ve aynı zamanda optimum oturma pozisyonunu destekler. Yan destekli baş yastığı, özellikle yaşamın ilk aylarında daha fazla destek ve aynı zamanda yüksek konfor sunar.

Ayarlanabilir 5 Nokta Emniyet Güvenlik Kemeri

Elele Modenafix oto koltuğunda bulunan kemer ayar düğmesi emniyet kemerinin boyunu çocuğunuzun yaşına göre ayarlamanızı sağlar.

Elele ModenaFix 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG Özellikleri:

 • Avrupa Birliği Güvenlik Standartları ECE R44/04 Testi sertifikasına sahiptir.
 • Kafalıkta bulunan SIPS kafa darbe koruyucusu maksimum güvenlik ve konfor sağlar
 • 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzun size döner pozisyona getirebilirsiniz. Her 90 derece kitlenir şekilde konumlandırabilirsiniz.
 • 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzu oto koltuğuna kolayca yerleştirebilir ve kemer bağlantılarını yapabilirsiniz.
 • Koltuk isofix baza üzerinde 360° dönerek her 90 derecede kitlenir.
 • Ön yöne bakarken 4 kademe yatabilme
 • Arka yöne bakarken 4 kademe yatabilme
 • 4 kademe oturma ve yatma pozisyonu sunar. Bu nedenle bebeğiniz uyuya kalırsa, tek elle oto koltuğunu yatma pozisyonunu getirebilir, Dışarıyı izleyebilmesi için de yine tek elle oturma pozisyonuna getirebilirsiniz
 • Yumuşak, dolgulu, konforlu, yan ve kafa destekli iç ped ile donatılmıştır. İç ped ek destek sağlar ve aynı zamanda optimum oturma pozisyonunu destekler. İç ped baş yastığı, özellikle yaşamın ilk aylarında daha fazla destek ve aynı zamanda yüksek konfor sunar.
 • Kafalık 7 farklı yüksekliğe ayarlanabilir. Bu, koltuğun çocuğun boyuna mükemmel bir şekilde uyarlanmasını ve doğumdan itibaren sizinle birlikte büyümesini sağlar.
 • 40 cm–105 cm için kullanıma uygun 5 noktalı emniyet kemeri, bebeğin tek çekme hareketiyle sıkıca sabitlenmesini sağlar ve bebeği koltuk içinde en güvenli konumda tutar. Kemer ayar düğmesi kayışların uzunluğunu ayarlamanıza olanak tanır
 • 40 cm–105 cm arası kullanıma uygun baş koruma pedi mevcuttur.
 • 100 cm – 150 cm arası kullanıma uygun ve ekstra güvenlik sağlayan özel köpük sistemi
 • Çelik Isofix bağlantısı sayesinde oto koltuğunu aracınıza kolaylıkla sabitleyebilir ve tek tuş ile rahatlıkla çıkartabilirsiniz.
 • Çelik Isofix sistemi, araca hızlı ve kolay kurulum sağlar. Bireysel olarak ayarlanabilen Isofix konnektörleri, araba koltuğuna en uygun şekilde uyarlanabilir.
 • Top Tether bağlantı sistemi koltuğun öne doğru hareket etmesini engeller ve bu sayede olabilecek çarpışma anında koltuğun dönmesini engeller.
 • Top-Tether bağlantı sistemi sayesinde ekstra güvenlik sağlamaktadır.
 • 5 nokta emniyet kemeri ile maksimum güvenlik sistemi
 • Çocuğunuzun boyuna göre emniyet kemeri omuz seviyesini 3 farklı şekilde ayarlayabilirsiniz.
 • Yüksek gövdesi sayesinde çocuğunuz seyahat esnasında dışarıyı rahatça izleyebilir.
 • Hava alabilen kumaş sayesinde terleme oranın diğer kumaşlara kıyasla en minimuma düşürür.

 

BAĞLANTI OPSİYONLARI

 • 40 cm–105 cm ( 0–13 kg )  Geriye Dönük Bağlantı
 • Isofix + Top Tether + Koltuk 5 noktalı emniyet kemeri
 • 76 cm–105 cm ( 9–18 kg )  İleriye Dönük Bağlantı
 • Isofix + Top Tether + Koltuk 5 noktalı emniyet kemeri
 • 100 cm–150 cm ( 15–36 kg ) İleriye Dönük Bağlantı
 • Isofix + Araç Kemeri
Yaş Aralığı
0-12 Yaş
Kullanım Tipi
360° Dönebilme
Bağlantı
IsoFix - Top Tether
Model
Modenafix
Taşıma Kapasitesi
0-36 Kg
Marka
ELELE
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR