Elele Sorte 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Yeşil (ELELESORTE2IN1-027)

Marka : ELELE
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺1.079,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺895,57(KDV Dahil)

Diğer Renk Seçenekleri
Elele Sorte 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Mavi Elele Sorte 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Pudra Elele Sorte 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Yeşil Elele Sorte 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Ekru Elele Sorte 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Gri Elele Sorte 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Antrasit
:

Birlikte Oturunca Güzel Zamanlar Olur

Masa, bağ kurduğumuz, dinlediğimiz ve birbirimizden öğrendiğimiz yerdir. Mama sandalyelerimiz çocuklarınız ile bu bağı kurmayı daha da kolaylaştırıyor.

2in1 Mama Sandalyesi

İşte Elele Sorte mama sandalyesi - bebeğinizle birlikte büyüyen mama sandalyesi. Sorte yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır - sağlam bacaklar demir profilden yapılmıştır. Uçlarında Silikon zeminli pabuç bulunmaktadır. Bebeğiniz beslenme sırasında sizi zorlasa bile Elele Sorte mama sandalyesi kaymayacaktır. Küçük çocuğunuzu beş noktalı ayarlanabilir emniyet kemeriyle bağlamayı unutmayın. Bu sayede çocuk her yemek sırasında ve oyun sırasında güvende olacaktır. Kıvrımlı sırt dayanağı, çocuğun Elele Sorte mama sandalyesinde doğru duruşu korumasına yardımcı olacaktır.

Yakınlaşın!

Ailelerin yemek sırasında çocuklarıyla bağ kurmaya odaklanmasını sağlayan yüksek kaliteli ve modüler tasarımı sayesinde multi fonksiyonel kullanım sunar.

Yemek Zamanlarını Kolaylaştıran bir Mama Sandalyesi

Hepsi bir arada, kolay monte edilebilir, kolay kullanılır ve temizlenir. Elele Sorte 2in1 mama sandalyesi yemek zamanlarının zorluklarını ortadan kaldırır.

Multi Fonksiyonel Tepsi

Elele Sorte mama sandalyesinin multi fonksiyonel tepsisi sayesinde yemek vakitleri artık daha konforlu ve daha pratik. 3 Kademe ayarlanabilir tepsi, çıkarılabilir çift katlı üst tepsi ve bardaklık özelliği ile besleme sürecini kullanım kolaylığı ile birleştirir, böylece her yemek zamanı daha az zahmetli ve daha keyifli olur.

Hareket Etme Özgürlüğü

Elele Sorte 2in1 mama sandalyesinin çıkarılabilir tepsisi, bebeğiniz gelişirken doğal hareket etmesine izin verir ve dünyayı keşfetmesini destekler. Çıkarılabilir tepsi özelliği, bebeğinizin sofraya ve size maksimum yakınlık sağlayarak kuvvetli bağın oluşmasını destekler.

Yeme Becerilerini Geliştirmek için En güvenli Yer

Elele Sorte mama sandalyesi maksimum güvenlik ile donatılmıştır: beş noktalı ayarlanabilir emniyet kemerine, tepsi kilit sistemine ve bacaklar arasında bir sınırlayıcıya sahiptir. Ayrıca sandalyenin bacaklarında, yemek ve oyun sırasında denge, güvenlik sağlayan ve aynı zamanda kaymayı engelleyen silikon pabuçlar sayesinde bebeğinizin güvenliğini maksimuma çıkarır.

Çok kolay temizlenebilir

Baştan sonra düz hatları sayesinde, hızlı ve zahmetsiz temizlik için üst tepsiyi bulaşık makinesine koymadan önce kolayca silerek temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda yiyecek koltuğa düştüğünde, sandalyeyi sadece nemli bir bezle temizlemeniz yeterlidir.

Kolay Taşınabilme

Elele Misto, pratik bir şekilde taşınabilmesi için tasarlanmıştır. Çocuğunuz oturup yemek yemek isterse veya değişiklik yapmak için mutfağa gitmek istese de endişelenmeyin - sandalyeyi tek elinizle istediğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Elele Sort 2in1 Bebek Mama Sandalyesi ve Çocuk Sandalyesi Özellikleri:

Birlikte yemek yemek, aile gelenekleri oluşturmak anlamına gelir. Aile ile yemek sırasında gerçekten nelerin önemli olduğu belirlemek için ebeveynleri dinledik: Elele Sorte 2in1 Mama Sandalyesi, tüm gereksinimlerinizi karşılamak için geliştirildi. Ergonomik ve şık harika tasarımı sayesinde yemek zamanlarını daha kolay, daha temiz ve daha yakın hale getirmeye hazırsınız.

 

 

 

Özellikler:

Elele Sorte bebek mama sandalyesi, 6. aydan itibaren bebekler için mama sandalyesi, son olarak da tepsiyi çıkararak sandalyeye dönüşür. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir tepsi, 5 noktalı güvenlik kemeri, kolayca silinebilir tepsi, silikon tabanlı kaymaz pabuçlar.

 

 

Kullanım Kolaylığı:

 • Tüm gerekli parçalar birlikte gelmektedir - mama sandalyesi, tepsi, ve 5 nokta emniyet kemer sistemi
 • Bebeğinizin boyutuna göre 3 kademe ayarlanabilir tepsi
 • Bulaşık makinasında yıkanabilen bardak tutuculu çift katlı tepsi
 • Hafif ve seyahate uygun
 • Baştan sona düz yüzeyleri sayesinde kolayca silinerek temizlenebilir
 • Temizlik için kolayca çıkarılabilen, makinede yıkanabilir tepsi sistemi
 

Güvenlik:

 • Bacaklar yüksek kalite güvenlik sağlayan demir profilden yapılmıştır.
 • Beş noktalı emniyet kemer sistemi
 • Tepsi altında bulunan bir tasarım öğesi, çocuğun bacaklarını ayırarak yeme sırasında doğru duruşu korumaya yardımcı olur. Ayrıca, çocuğun sandalyeden altından kaymasını önler.
 • Her zemine uygun kaymayı engelleyen silikon zeminli pabuçlar
 • Zararlı madde, BPA/fitalat içermez
 • 2 yıl Elele Garantisi kapsamı
 • Avrupa güvenlik standardına uygun ürün
 

Konfor:

 • 6 aylıktan 5 yaşa kadar çocuklar için ergonomik olarak tasarlandı
 • Her yaşta en iyi oturma ergonomisi
Yaş Aralığı
6 Ay-4 Yaş
Kullanım Tipi
3 Kademeli Çıkarılabilir Çift Tepsi
Bağlantı
5 Nokta Emniyet Kemeri
Model
Sorte
Marka
ELELE
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR