EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Gri Pato (ELLFKNDK-244)

Marka : ELELE
İndirim Oranı : %10 İndirim
KDV Dahil : ₺549,00
İndirimli : ₺494,10
KDV Dahil : ₺494,10

Diğer Renk Seçenekleri
EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Pembe Sanno EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Yeşil Sanno EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Mavi Sanno EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan İndigo Pato EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Gri Pato EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Pudra Pato EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Krem Mono
:

 

EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan

Eşsiz Kalite - GOTS sertifikalı organik pamuktan üretilen EleleLife Bebek Kundak Kemeri, dayanıklı ve esnemeye karşı dirençli kumaş sağlayarak bebeğiniz için zaman içinde sürekli olarak rahat ve konforlu bir sargı vaat eder.

 

Önce Güvenlik - Tasarımımızda bebeğinizin güvenliğini ön planda tutuyoruz. EleleLife Bebek Kundak Kemeri, bebeğin yüzünün üzerine çıkmasını önleyen ve potansiyel güvenlik tehlikelerini ortadan kaldıran bir iç kayış mekanizmasına sahiptir.

 

Konfordan Ödün Verilmez - Tüm iklimler için tasarlanan EleleLife Bebek Kundak Kemerimiz aşırı ısınmayı önleyerek hem sıcak hem de soğuk havalar için ideal bir seçimdir. Kollara odaklanıp kalçaları serbest bırakarak küçük çocuğunuz için optimum konfor sağlar.

 

Bir Bebeği Neden Kundaklamalıyız?

Kundaklama, yeni doğmuş bir bebeği sakinleştirmenin en kolay yollarından biridir. Bebeğinizin kendini güvende ve emniyette hissetmesini sağlamak, birçok yeni doğan bebeği sakin ve mutlu tutmanın ilk adımıdır. Bu, bebeğinizin ağlayarak geçireceği süreyi büyük ölçüde azaltabilir ve yeni bir ebeveyn olarak yaşam kalitenizi artırabilir. Kundaklama, bebeğin rahim benzeri bir durumda sıkıca tutuluyormuş gibi hissetmesini sağladığı için çok etkili bir araç olabilir. Bu his bebeklerin mışıl mışıl uyumasını teşvik eder.

 

Bebeğimi ne kadar süreyle kundaklamalıyım?

Kundaktan ayırmak için ortalama yaş 3-6 ay civarındadır, bu süreden sonra Moro veya "irkilme" refleksi azalır. Bebeğiniz yuvarlanmaya başladığında, çocuk doktorları kundaklamayı bırakmanızı önerir.

 

Rahat, Güvenli, Kolay ve Etkili

Güvenlik ve rahatlık için tasarlanan Kundak Askısı, en az kumaşla en hızlı ve en kolay şekilde kullanılabilen kundaktır. İç kayış bebeğin yüzünün üzerinden kaymasını önler. Yastıklar rahat olmasını sağlar ve kaçmaları önler. Serbest kalçalar onu "Kalça-Sağlıklı" yapar.

 

Yastıklar Hakkında

Kundak Askısı sadece kollara takılan bebek kundağı, mümkün olan en az miktarda kumaş kullanılarak hızlı, kolay, etkili ve güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır. Yastıklar, bebeği rahat tutmaya ve kaçışları önlemeye yardımcı olmak için ekstra konfor ve güvenlik sağlar.

 

EleleLife Bebek Kundak Kemer Yenidoğan Özellikleri:

 • Doğumdan itibaren kullanılabilir. 0-3 ay için idealdir.
 • Telaşlı yenidoğanları sakinleştirir
 • Kolik bebekleri yatıştırın
 • Güvenlik için tasarlanmıştır: iç kayış bebeğin yüzü üzerinde kaymayı önler
 • Kullanımı çok kolay: 10 saniyeden kısa sürede uygulanır!
 • Egzamalı bebekler için kaşınmayı önler
 • Bebeklerde kalça displazisine neden olabilecek şekilde bebeğin kalçalarını kapatmaz
 • Bebeğiniz istemsiz el kol hareketleri nedeniyle uykuya geçmekte zorlanabilir. Pratik kemer kundak ile kollarını nazikçe sararak uykuya daha kolay geçmesini destekleyebilirsiniz.
 • İçerisinde yer alan destek kısmı konforunu sağlarken , kollarının sabit kalmasına yardımcı olur.
 • Her zaman ebeveyn kontrolünde, ve bebeğin rahat nefes almasına uygun olarak kullanılmalıdır.
 • GOTS sertifikalı organik pamuktan üretilmiştir. Her mevsimde kullanıma uygundur.
 • Maksimum 30 derecede makinenizin uygun programında yıkanabilir.
 • Üründe yer alan cırt cırt bantların kapalı tutularak yıkama yapılmasını, müslin örtüler vb. hassas ürünler ile beraber makineye atılmamasını tavsiye ederiz.
 • Benzer renklerle birlikte yıkayınız.
 • Dış Kundak Ölçüsü: 65x19 cm İç Kundak Ölçüsü: 51x16 cm
 • Kullanım ve yıkama sonrası oluşabilecek renk solması ve çekme pamuklu kumaşın doğasından kaynaklıdır.
 

Bebek Kundak Kemeri ile bebeğinizi nasıl kundaklayabilirsiniz?

Adım 1

Kundağı düz bir yüzeye koyun. Bebeği, iç kayışın üst kısmı bebeğin koltuk altlarıyla hizalanacak şekilde iki yastık arasına ortalayarak yerleştirin. İç kayışları bebeğin göğsünün üzerine yerleştirin - rahat ama sıkı değil.

Adım 2

Bebeğin kolunu yavaşça sol yastığın arkasına yerleştirin, bir elinizle yastığı aşağıda tutarken diğer elinizle dış kayışı bebeğin kolunun üzerinden kapatın.

Adım 3

Sağ kanadı sabitlemek için çekerken sol dış kanadı ve sağ yastığı basılı tutun. İkinci kapağı bebeğinizin üzerinde rahat ve güvenli hissettiğiniz yere yerleştirin.

 

KUNDAKLAMAK GÜVENLİ VE KOLAY HALE GETİRİLDİ!

 • EleleLife Bebek Kundak Kemeri, kullanımı çok kolay, saniyeler içinde takılan, sadece kolları saran bir kundaktır. Süper rahat, güvenli ve her iklimde mükemmel - herhangi bir battaniye, tulum veya uyku tulumu ile veya sıcak havalarda sadece bir body ile kullanın!
 • Yeni doğan bebekler için vazgeçilmezdir.
 • Bebek Kundak Kemeri, Uluslararası Kalça Displazisi Enstitüsü tarafından KALÇA SAĞLIĞINA UYGUN olarak kabul edilmektedir.

 

Model
Kemer Kundak
Marka
ELELE
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR