EleleLife Fonksiyonel Puset ve Emzirme Örtüsü Siyah Çizgili (ELLFPUSEMZORT-193)

Marka : ELELELİFE
EleleLife Fonksiyonel Puset Örtüsü ve Emzirme Örtüsü

Ana Kucağı / Oto Koltuğu / Puset Örtüsü:

Yumuşak ve esnek kumaşı sayesinde tüm bebek arabalarına uygundur. İlk aylar ana kucağı / oto koltuğu için, bebeğinizin büyüdüğünde ise puseti için kullanılabilir. Arabayı bütün olarak çevreler, rüzgarda uçmaz, yere düşmez, sizi telaşlandırmaz. Bebeğinizi güneşten, parlak ışıklardan, hafif rüzgardan, tozdan, polenlerden ve istenmeyen bakışlardan korur.


360° Emzirme Örtüsü:
Kalabalık ve kapalı ortamlarda bile bebeğinizi özgürce emzirin! Bebeğinizin örtünün içinde hareket etmesine ve sıkılmadan durmasına olanak sağlar. Siz de bebeğinizi kolayca görerek, keyfini çıkararak korunaklı bir şekilde rahatça emzirebilirsin. Hava alabilen kumaşı sayesinde terletmez. Standart bedeni ile tüm anneler için uygundur.


Mama Sandalyesi Örtüsü:
Bebekler mama sandalyelerinde yemek saatleri dışında da oturuyor ve vakit geçiriyorlar. Özellikle dışarıdaysanız… Yapılan araştırmalara göre mikrop ve zararlı bakteriler özellikle restoranlarda sunulan mama sandalyeleri üzerinde çokça bulunuyor. Elelelife Puset & Emzirme örtüyü mama sandalyesine geçirin ve çocuğunuzu mikroplardan koruyun.


Ev tipi Ana Kucağı / Relax Örtüsü:
Bebeğinizin başının altını ve üzerini tıpkı battaniye gibi korur. Güvenlidir, battaniyenin düşmesi, açılması gibi sorunlar yaşamazsınız.
Model
Puset ve Emzirme Örtüsü
Marka
ELELELİFE
  • Çok Satanlar