Elele RotateFix 2 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG Siyah (ELOTOKLROTATE-001)

Marka : ELELE
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺3.339,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.838,15(KDV Dahil)

  • 3. Üründe Ekstra % 5 İndirim
  • Ücretsiz Kargo
  • Havale ile Ödemede %3 İNDİRİM
  • 12 Taksit İmkanı
  • Kapıda Ödeme

:

 

Elele Rotatefix 2 Oto Koltuğu:

Elele RotateFix 2 oto koltuğu, en iyi özelliklerinin tümünü bir araya getiriyor! Elele RotateFix 2 360 derece döndürme işlevi sunar ve bebeğinizi kolay bir şekilde yerleştirebilmek için size doğru döndürülebilir. Elele oto koltuğu 360 derece döner: öne, arkaya ve yanlara, yaslanma pozisyonu ne olursa olsun!

Bebeğinizi yerleştirirken 360 derece dönmenin yanında, Elele RotateFix 2’de sağ ve sol taraftaki kemer tutacağı ile donatılmıştır. Bu kemer tutacağı sayesinde, her seyahate çıkmadan önce, küçük çocuğunuzun oto koltuğuna yerleştirilmesini gerçekten zahmetsiz hale getirir! Dönebilen ve yatabilen Elele RotateFix 2 oto koltuğu doğumdan itibaren (yumuşak yeni doğan dolgusu ve bel destek ped ile) 12 yaşına kadar kullanılabilir.

Emniyet

Elele olarak çocuğunuzun güvenliği bizim önceliğimizdir. Elele RotateFix 2 oto koltuğumuz çocuğunuzu güvenle korur ve geleceğe mutlu bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Avrupa güvenlik Standartlarının belirlediği çarpışma testlerine girerek ECE R44/04 güvenlik testi sertifikası almıştır.

Elele RotateFix 2, ISOFIX ve TOP-TETHER bağlantı sistemi ile çok kolay ve güvenli bir kurulumun yanı sıra çocuğunuz için her zaman maksimum güvenlik sağlar. Bunun için Elele RotateFix 2 oto koltuğundaki ISOFIX bağlantı sistemi ile alt bölümün, TOP-TETHER bağlantı sistemi ile üst bölümünün güvenliğini üst seviyeye çıkardık.

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Elele RotateFix 2 oto koltuğu maksimum güvenlik ve konfor sağlar. Merkezi 5 noktalı emniyet kemeri ile bu oto koltuğu, en son güvenlik sistemi ile donatılmıştır, bu da Elele RotateFix 2 oto koltuğumuzu güvenli 360 derece dönen oto koltuğu haline getirir.

Kolay Kurulum

Kolay kurulum için aracınızın ISOFIX bağlantı noktalarını kullanarak Elele RotateFix 2’yi bağlayın. Ayrıca, çocuğunuzu daha güvenli bir seyahat sağlamak için üçüncü bir bağlantı noktası olarak bir TOP-TETHER bağlantı sistemini ekledik. Böylece ISOFIX bağlantı sistemi ile alt bölümü, TOP-TETHER bağlantı sistemi ile üst bölümünün güvenliğini üst seviyeye çıkardık.

ISOFIX bağlantılarındaki göstergeler, koltuğun doğru bir şekilde kurulduğunu teyit edecek, bu da yola çıkmadan önce ekstra bir iç rahatlığınız olacağı anlamına geliyor!

Kullanım kolaylığı ve Zahmetsiz seyahatler için 360° dönebilme

Miniğiniz ile yapacağınız her yolculuk, Elele RotateFix 2’yi kullandığınızda hem sizin hem de çocuğunuz için daha zahmetsiz olacaktır.

Elele RotateFix 2 rahatınız için tasarlanmış 360˚ derece dönebilen bir oto koltuğudur. 360 derecelik dönüş, çocuğunuzu oto koltuğuna yerleştirmeyi çok daha kolaylaştırır! Her pozisyonda kullanılabilen yaslanma pozisyonu, bebeğinizin ilk günden itibaren rahat etmesini sağlar.

Bir diğer kolaylık ise Elele RotateFix 2’deki Kemer tutacağı sistemidir. Sağ ve sol taraflarda bulunan kemer tutacağı sayesinde, küçük çocuğunuzu arabaya bindirmek ve arabadan çıkarmak inanılmaz derecede hızlı ve kolaydır. Bu kemer tutacağı Elele RotateFix 2’yi gerçekten rahat ve konforlu bir 360 derece döner oto koltuğu yapar!

Yaş aralığı

Çocuklar çok hızlı büyüyorlar ama Elele RotateFix 2 doğumdan itibaren 12 yaşına (0-36 KG) kadar onlarla birlikte olacak.

Siz yoldayken çocuklarınız için en iyisi! İster yeni doğan, ister 12 yaşında olsunlar Elele RotateFix 2 oto koltuğu çocuklarınızın her zaman rahat ve güvenli seyahat etmesini sağlar. Bu yüzden dolayı 0-36 KG oto koltuğumuz, 0-12 yaş aralığında kullanıma mükemmel uyum sağlaması için yeni doğan bel desteği, baş destekli kafa pedi, kalça ve kol destekli iç ped takımı ile birinci sınıf konfor sağlar.

Sınıfının en iyisi konfor için ekstra iç pedler

Yeni doğan bel desteği, baş destekli kafa pedi, kalça ve kol destekli iç ped, küçük bebeğinizin her zaman rahat etmesini sağlar.

Kemer Tutucu

Kemer tutucular, çocuğunuzu koltuğa kolay bir şekilde oto koltuğuna yerleştirmeyi ve çıkarmayı sağlar. Sağ ve sol taraflarda bulunan kemer tutacağı oto koltuğuna yerleştirmeyi ve çıkarmayı hızlı ve kolay hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Doğumdan itibaren 12 yaşa kadar çoklu yaş kullanımı

Uzun ömürlü oto koltuğumuz Elele RotateFix 2, küçük çocuğunuzu doğumdan itibaren 12 yaşına kadar ağırlayacak

ISOFIX ve TOP-TETHER Bağlantısı

ISOFIX ve TOP-TETHER bağlantısı, bir oto koltuğu takmanın en güvenli, en kolay ve en hızlı yolunu sağlar. Bunun için Elele RotateFix 2 oto koltuğundaki ISOFIX bağlantı sistemi ile alt bölümün, TOP-TETHER bağlantı sistemi ile üst bölümünün güvenliğini üst seviyeye çıkardık.

Ayarlanabilir koltuk başlığı

Çocuğunuz büyüdükçe, Elele RotateFix 2 koltuk başlığı da çocuğunuz ile birlikte büyür.

360 ° Dönebilme

360° dönebilen oto koltuğu, çocuğunuzu yerleştirirken ebeveynin sırtına daha az yük bindirerek daha rahat ve kolay yerleştirebilmesini sağlar. Ayrıca arkaya ve öne bakan konum arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır.

Arkaya bakan oto koltuğu

Arkaya bakan bir oto koltuğu, Öne bakan bir oto koltuğuna kıyasla önden çarpışmada yaralanma riskini azaltır. Testler, önden çarpma sırasındaki çarpma kuvvetinin geniş bir alana eşit olarak dağıldığını göstermektedir.

ISOFIX ile İki Tıkla Kurulum

ISOFIX ile iki tıklamalı kurulum, basit kuruluma izin verir ve daha fazla güvenliği garanti eder.

5 noktalı emniyet kemeri sistemi

Merkezi 5 noktalı emniyet kemeri sistemi sayesinde çocuğunuzu Elele RotateFix 2’ye kolay ve güvenli bir şekilde sabitleyin.

İleri Güvenlik

Avrupa güvenlik Standartlarının belirlediği çarpışma testlerine girerek ECE R44/04 güvenlik testi sertifikası almıştır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Elele RotateFix 2 oto koltuğu maksimum güvenlik ve konfor sağlar.

Uzun Süre Kullanım

Elele RotateFix 2 oto koltuğunu doğumdan itibaren 36 kg’a kadar kullanabilirsiniz. 0-36 KG (40-150 CM)

Görüş İmkânı

Elele RotateFix 2 oto koltuğu çocuğunuza geniş görüş imkânı sunarak, daha eğlenceli ve dışarıyı izleme imkanı sunar

Özel Kumaş

Hava alabilen kumaş sayesinde terleme oranın diğer kumaşlara kıyasla en minimuma düşürür.

 

Elele RotateFix 2 360° Dönebilen İsofixli Oto Koltuğu 0-36 KG

· RotateFix 2 360° dönebilen oto koltuğunu 0-36 Kg (Grup 0-1-2-3) yaklaşık 0-12 yaş arası kullanımı uygundur.
· Avrupa Birliği Güvenlik Standartları ECE R44/04 Testi sertifikasına sahiptir.
· Yan Korumalılar, şıklığı, kumaş kalitesini ve mukavemetini artırılması için DERİ KAPLAMADIR.
· Isofix bağlantısı sayesinde oto koltuğunu aracınıza kolaylıkla sabitleyebilir ve tek tuş ile rahatlıkla çıkartabilirsiniz.
· Top-Tether bağlantı kancası sayesinde ekstra güvenlik sağlamaktadır.
· Grup 0+ I/II/III için uygundur. 0-36 Kg arasında, doğumdan itibaren 36 Kg’ ye kadar kullanımı önerilir.
· 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzun size döner pozisyona getirebilirsiniz. Her 45 derece kitlenir şekilde konumlandırabilirsiniz.
· 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzu oto koltuğuna kolayca yerleştirebilir ve kemer bağlantılarını yapabilirsiniz.
· Koltuk isofix baza üzerinde 360 derece döndürülerek öne veya arkaya sabitlenir.
· 90 derece dönme özelliği sayesinde bebeğinizi koltuğa çok rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz.
· 0-9 Kg döneminde bebeğiniz otomobilin koltuğuna bakar şekilde isofix bağlantısı yaparak kullanabilirsiniz.
· 9-36 Kg arası öne doğru Isofix bağlantısı yaparak kullanılabilir.
· Dolgulu iç pedler bebeğinizin ilk aylarda kullanımı için uygundur, 9 kg’dan itibaren daha geniş bir alan sunmak için pedleri çıkartabilirsiniz.
· İç yapısında ki destek minderi ve ayarlanabilir baş desteği sayesinde oto koltuğunuz bebeğiniz ile büyür.
· İç kısımda bulunan ped yeni doğan bebeğinize ekstra konfor ve destek sağlar
· Öne ve arkaya bakar pozisyonda yatış pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.
· 3 farklı yatış pozisyonu ile çocuğunuz konforlu bir şekilde seyahat edebilir.
· Çocuğunuzun boyuna göre baş desteğinin yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.
· 6 farklı yükseklikte ayarlanabilir baş desteği
· 5 nokta güvenlik bağlantılı kemer sistemi
· Çocuğunuzun boyuna göre emniyet kemeri omuz seviyesini 3 farklı şekilde ayarlayabilirsiniz.
· Emniyet kemeri omuz bölgesinde kaydırmaz pedleri sayesinde ekstra güvenlik sunar.
· Otomobile kolay monte edilme
· Ultra geniş iç hacim

Özellikleri:

o Avrupa Birliği Güvenlik Standartları ECE R44/04 Testi sertifikasına sahiptir.
o Yan korumaları (SPS) yandan gelebilecek darbelere karşı darbe emici köpükler ile donatılmıştır, kafa, beden ve kaburgalar için ekstra koruma sağlar.
o Isofix bağlantısı sayesinde oto koltuğunu aracınıza kolaylıkla sabitleyebilir ve tek tuş ile rahatlıkla çıkartabilirsiniz.
o Grup 0+ I/II/III için uygundur.0-36 Kg arasında, doğumdan itibaren 36 Kg’ ye kadar kullanımı önerilir.
o 0-9 Kg döneminde bebeğiniz otomobilin koltuğuna bakar şekilde ısofix bağlantısı yaparak kullanabilirsiniz.
o 9-36 Kg arası öne doğru ısofix bağlantısı yaparak kullanılabilir.
o Dolgulu iç pedler bebeğinizin ilk aylarda kullanımı için uygundur, 9 Kg dan itibaren daha geniş bir alan sunmak için pedleri çıkartabilirsiniz

360° Dönebilme Özelliği:

o 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzun size döner pozisyona getirebilirsiniz. Her 45 derece kitlenir şekilde konumlandırabilirsiniz.
o 360° dönebilme özelliği ile çocuğunuzu oto koltuğuna kolayca yerleştirebilir ve kemer bağlantılarını yapabilirsiniz.
o Ekstra dolgulu portatif iç pedi sayesinde doğumdan itibaren kullanılabilir. Çocuğunuz büyüdüğünde iç pedleri çıkartarak daha geniş oturma alanı sunabilirsiniz.
· 360° dönebilme özelliği belli ölçüde sertliğe sahiptir. Bu sertliğin sebebi koltuğun dönebilme ve her 45 derecede kitlenme mekanizmasının uyumluluğu ile ilgilidir.

Sırt ve Baş Destek Pozisyonları:

· 3 farklı yatış pozisyonu ile çocuğunuz konforlu bir şekilde seyahat edebilir.
· Çocuğunuzun boyuna göre baş desteğinin yüksekliğini 7 farklı şekilde ayarlayabilirsiniz
· Öne ve arkaya bakar pozisyonda yatış pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.

Kemer Bağlantı Sistemi:

· 5 nokta güvenlik bağlantılı kemer sistemi
· Çocuğunuzun boyuna göre emniyet kemeri omuz seviyesini 3 farklı şekilde ayarlayabilirsiniz
· Emniyet kemeri omuz bölgesinde kaydırmaz pedleri sayesinde ekstra güvenlik sunar
· Top- Tether: Oto koltuğunun arkasında bulunan kemerlerin ucunda bulunan kanca yardımı ile bağlantı sistemi.

Kılıf Özellikleri:

· Yan Korumalılar, şıklığı, kumaş kalitesini ve mukavemetini artırılması için DERİ KAPLAMADIR.
· Yumuşak dokulu kumaşı sayesinde seyahatleri konforlu hale getirir
· Çıkarılabilir iç pedi ile çocuğunuz büyüdüğünde daha geniş bir alan sunar

Yaş Aralığı
0-12 Yaş
Kullanım Tipi
360° Dönebilme
Bağlantı
IsoFix - Top Tether
Model
RotateFix
Taşıma Kapasitesi
0-36 Kg
Marka
ELELE
Diğer Renk Seçenekleri
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR