Teslimat ve İade


Mazeretsiz İade Ve Ürün Değişimleri:

 

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 14 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır.

14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır.

 

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir.

 

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, orjinal faturası, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ve ürünlerin yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olmaması durumunda ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

 

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0212 858 20 75 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İade ve Değişim Adresi: AKÇABURGAZ MAH. 319. SOK. NO:9/6 ESENYURT/İSTANBUL

 

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

 

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece ELELE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  müdahale edememektedir.

 

Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

 

Sipariş esnasında ödenen, kapıda ödeme ve kargo bedelleri, ürün iade edilmek istenildiğinde tarafınıza ödenmez. Sadece ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir.

 

 


Whatsapp: +90 553 657 20 75


Elele Baby © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır